philips she3590bl/10 kulaklık

ucuz ama ses olarak ucuz olduğunu hissettirmeyen kulaklıktır kendisi efendim.
ilk philips kulaklığım bozulduktan sonra ikincisini de phlips almıştım çünkü kaliteli oluyor kulaklıkları. bu defa daha ucuz birşey almak istedim ve bu modeli seçtim. eski kulaklığım ile arasında 25 liralık var olmasına rağmen çokta fark yoktu aralarında.
mavi renktir, ucuzdur, halktan biridir.
yeri gelir zıplatır yeri gelir ağlatır.
çok uzun zamandır dikkatimi çeken kulaklıktır.bu kulaklıkla ilgili nerede bir yazı görsem yine mi övdüler diyorum.çünkü bu kulaklığı alan herkes memnun.tam bir fiyat-performans ürünü olduğunu söylüyorlar.fiyatı da oldukça az.ses açısından da oldukça kaliteli olduğu söyleniyor.markası zaten philips, ne kadar kötü olabilir ki?
fiyat/performans olarak alınmaya uygun ve ince görüntüsüne nazaran oldukça dayanıklıdır. ancak sıklıkla enstrümantal müzik dinleyen biriyseniz pek de tavsiye edemeyeceğim üründür. müzikle profesyonel seviyede ilgilenmiyorum, gelişmiş, hassas bir müzik kulağım da yoktur ama bahsettiğim sorun çok bariz şekilde göze çarpıyor.
ilk olarak 39 tlye aldığım philips she series ultra bass kulak içi kulaklığımı düşününce hiç bir şekilde kötü olacağını düşünmediğim kulaklıktır.
philips bu kulaklık konusuna önem vermektedir.
daha önce kendi sitelerinden yaptıkları bir sitede kulaklıklarının dünya genelinde olumlu eleştiriler topladığını ifade etmişlerdi.(kaldı ki kimse yoğurdum ekşi demez)
genel olarak tavsiye ürünüdür. kullanışlı ve şekli şemali göze hoş gelen bir üründür.
ev kullanımı için fiyat grubunda fevkalade bir üründür bakınız fiyat/performans hiç karıştırmıyorum ürün "fevkalade". fakat çok yüksek seslerde yada ani ses değişimlerinde bas ve tizlere dikkat ederseniz philipsin biraz daha pahalı kulaklıklarından farkını anlarsınız. gayet alınası bir cihazdır.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler