philips gc9650 elite

2400 w gücünde 5 kg civarında bir canavardır kendisi. 7.5 bar basınca kadar çıkabilen 500 grlık şok buharı bırakabiliyor. 1.8 litrelik su haznesi var dolayısıyla bu makine buhar kazanlı dolayısıyla ütü baya bir hafif.

bu cihaz ütüyü sevmeyenlere bile ütüyü sevdirebilir zaten buhar basıncı öyle güçlü ki kıyafetler kendini salıveriyor dümdüz oluyor.
ekonomik modu ile enerji tasarrufu yapılabilir. sıcak ütü tabanı ütü masasına bırakılabilir(unuttum elbisem yandı olmaz)
yangın riskini önler.
çizilmelere karşı dayanıklı tabanı bulunan bir üründür. hafif ve kullanımı rahattır. kolay ve etkili kireç temizleme sistemi var 2400 w güç , 7.5 bar basınç
1.8 litre su haznesi ( ki bu özelliği makinenin gücünün yanından biraz az kalmıştır) gibi özellikleri ile 1400 tl gibi bir fiyata alıcı bulmaktadır.
birkaç özelliğini çok beğendiğim ütü modelidir.sıcaklık ayarını değiştirmeden farklı ürünleri yakmadan ütülemesi çok güzel bir özellik bence, ayrıca güvenli taşıma kilidi ve güvenlik ve enerji tasarrufu için otomatik kapanma olayı çok iyi olmuş.

adamlar çok dayanıklı ve sağlam bir ürün ortaya koymuşlar.1400 tl olsa da başarılı bir iş.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler