peugeot 307 xt premium

bir yıldır kullanmakta olduğum aslandır. peugeot markasının ülkemizde kötü bir intibası yok değil. insanlarımız bu yüzden biraz çekimser kalsada aslında alınabilir araçların başında geliyor. tabi düşük bütçeli insanlar için geçerli. efendim aracın xt premium modeli en dolu olan modeli. araçta koltuk ısıtma, sunroof, sensörler(park, far, yağmur), far yıkama, soğutmalı torpido, deri koltuk, hız sabitleyici, katlanabilir koltuk, kol dayama, torpido kilidi gibi özellikler mevcut. iç hacmi hatchback modellere göre oldukça geniş. ve araç içerisinde ıvır zıvır koymak için haddinden fazla alan mevcut. 1.6 motor 110 beygir 16 valf seçeneği ile performansıda gayet tatmin edici düzeyde.

gelelim eksi yönlere. en büyük eksisi kötü imajı. buna aldanmayın. iki tane kronik sorunu var. birincisi yaz aylarında yol bilgisayar ekranı güneşten dolayı silik görünüyor. diğer sorun ise aracınız lpg'li ise aracın beyni lpg'de kullanırken benzinden kullanıyor zannediyor bundan ötürüde benzin göstergesini hep dipte gösteriyor.can sıkıcı bir sorun olsada beş litre benzin aldığınızda tekrar olduğu yere yükseliyor.

velhasıl hırpalanmamış, temiz bir 307 bulursanız kaçırmayın alın. sonra bana dua edin. fiyat performanstan çok daha öte bir durum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler