peugeot 207

1.4 hdi motorlu trendy donanım paketli modelini kullandığım araçtır. 2007 model olmasına rağmen oldukça güzel bir tasarıma sahip ve oldukça ekonomiktir. motorinin litresi 5tl olsa da hala ekonomik diyebilirim. karma tüketimim 5,2lt civarında dolaşmaktadır bu da yaklaşık 27krş yapmaktadır. uzun yolda 100km gidiş ve geliş hesabında ise kendi rekorum olan 3,3lt tüketim ile kendimi şampiyon ilan etmişimdir.

trendy standart donanımlar sürücü ve yolcu hava yastığı, 3. stop lambası, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrik takviyeli hidrolik direksiyon, klima, abs, yolcu hava yastığını devre dışı bırakabilme, kilitli torpido gözü, elektrikli yan aynalar, yol bilgisayarı, yükseklik derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı ön koltuk kafaları, arka koltuk kafaları, soğutmalı torpido gözü, direksiyondan kumanda kollu radyo ve mp3 çalar.
opsiyonel olarak; 15' jant, sunroof

1.4 hdi motor hakkında bilgi vermek gerekirse 68bg olan bu motor oldukça performanssızdır. aracın dışından bakan hiç 1200kg olduğunu anlamasa da değeri bu olduğu için 0-100km hızlanma değeri ancak 15 saniyedir.

son olarak bagajı oldukça geniştir o yıldaki fiesta, punto, corsa gibi araçlarla karşılaştırıldığında.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler