pdf to word

iş hayatının vazgeçilmez ve gereksinim duyulan yazılımlarından biridir. pdf olan bir belgeyi word'e aktarmaya ve böylelikle üzerinde değişiklik yapmaya yarar.
online olarak fazlasıyla hizmet veren internet sitesi bulunmakta ise de en başarılı programlardan biri abbyy olarak göze çarpmaktadır.
bence online siteler de dahil olmak üzere kullanımının faydalı olduğu düşünülen programların bu başlık altında listelenmesi faydalı olacaktır.
herhangi bir arama motoruna "free pdf to word" ua da "online pdf to word" hatta "pdf to word" yazilsa bile karsiniza bir cok site gelecektir.
hatta bu sitelerin hemen hepsi sadece pdf'den word'e degil word'den pdf'ye de donusum yapiyor.

dikkat etmeniz bir husus var. bu siteler saatte bir kez size islem yapma hakki veriyor. onlarca hatta yuzlerce site bulabilirsiniz tabii bir saat beklemek yerine ama ben size bir ipucu vereyim.
cevirmek istediginiz butun dosyalari tutup yukleme kutusunun icine birakin. hepsini tek tek ceviriyor. siz bir islem yapmis oluyorsunuz ama bircok dosyanizi cevirmis oluyorsunuz.

ıslem cok basit:
arama motoruna yukarida yazdiklarimi yazin. karsiniza cikan sitelerden birine tiklayin. acilan sayfa zaten cogunlugu reklamlardan olusan bir sayfadir. tam ortasinda dosya yukleme arani var. ıster dosyalarinizi secip tutarak kutunun icine birakabilirsiniz yahut yukleme kutusunun icine ya da saginda solunda olan yukleme butonuna basip acilan ekrandan istediginizi dosyalari yukleyebilirsiniz. sonra "convert" tusunu yani 'donusturme' tusuna tiklayin.
dosyalariniz donustukten sonra "download" tusunu tiklayarak cevrilen dosyalarinizi bilgisayariniza, telefonunuza indirebilirsiniz.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler