paycell

turkcell'in google play store için uzun süredir kullandığı bu sene itibariyle app store için kullanıma açtığı ödeme servisi. artık uygulama marketlerinden birşey satın alırken telefon faturanız üzerine alabiliyorsunuz.
tanınırlığını artırmak için ücretsiz bonus dağıtan hizmet. bana da geçtiğimiz aylarda bir kez denk geldi, bir mesajla onay isteniyor, karşılığında play store'de kullanılmak üzere 5 tl tanımlanıyor paycell hesabınıza. bir gün böyle bir mesaj alırsanız "kesin dolandırıcılık" demeyin yani, mesajın sonundaki dört haneli kodu kontrol edin. turkcell'e aitse tebrikler.

play store içindeki kullanımı gayet kolay, hesabınızı tanımladıktan sonra ödeme seçeneklerinizin arasına yerleşiyor direkt. verilen bonusu direkt olarak store uygulamasından kullanmak zorunda değilsiniz, oyun için item alırken de kullanabilirsiniz.
uzun zamandır var bu uygulama,daha önce bir şey alırken kredi kartı verme sorunu vardı ama bu uygulama ile bu riske girmiyoruz ve turkcell sanırım katılanlara cüzi bir miktarda hediye de veriyordu,teşvik etmek için.internetten ödemelerde kart kullanmak istemeyenler için güzel bir ödeme yöntemi.
turkcell’in sunduğu kolaylık gibi duruyor fakat cesaret edemedim kartı almaya. uygulamayı da sildim gitti.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler