paint 3d

microsoft tarafından 2017 senesinde paint'in fişinin çekilmesi akabinde, paint işlevi görmesi ancak farklı fonksiyonlarının da olması için geliştirilmiş resim hazırlama ve düzenleme yazılımıdır. 3d adından da anlaşılabileceği üzere 3 boyutlu çalışmalar yapmanıza olanak verir. eski paint ile görünümsel olarak çok ama çok farklı olup, klasik paintin sunmadığı bir çok yeniliği de bünyesinde bulundurmaktadır. ofis bilgisayarı ile boş zamanları geçirmek ve biraz eğlenmek için çok kullanışlıdır.

tabi ben eğlence zaman geçirme falan dedim de baya baya profesyonel şekilde bunun kullanıp sanat eseri hazırlayanlar da mevcuttur.
microsoft firmasının ufacık yer kaplayan ve zaman zaman küçük kesme biçme yada boyut küçültme-büyültme işlerinde gayet işe yarayan klasik paint programının yerine ortaya attığı programdır paint kadar pratik değildir ve daha çok yer kaplar.

şu bill gates'in bir hesabı vardır dedirtir insana yoksa defender yada explorer gibi onlarca gereksiz ve hiç açmadığım programları barındırıyor da bizim sevimli paintimizi bu ibişle değiştiriyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler