oyungezer

sinan akkol,serpil uluturk,tugbek olek, güven catak ,goker nurbeyler,berkant akarcan,olgay ertez,goktug yuksel kurucu kadrosu ile kurulmuş aylık olarak çıkan 10 yıl önce kurulmuş dergi. zira bu ay ki sayısı 10. yıl özel sayısı. ne ara geçti bu 10 yıl? daha 2 gün önce aynı kadro için level dergisini alıyorduk. ilk çıktığı günden beri 1 sayı bile kaçırmadan aldığım dergiydi. derdiydi diyorum çünkü sinan reis dergiyi bırakınca bende bıraktım almayı, diğer nedeni de zaten artık dergide okuyacak bişi kalmamıştı internet artık o kadar işledi ki hayatımıza bir haberi ya da yazıyı dergiden okuyana kadar 10 kere duyar olmuştuk.
bu ayki kasım 2017 sayısında son 10 yılın en iyi 100 oyununu doya konusu yapmış. level dergisinden ayrılan kemik kadronun dergiden ayrılarak oyungezeri kurduğu 10 yıl gerçekten ne hızlı geçmiştir öyle. yazar kadrosu sayesinde level'ı en iyi oyun dergisi olma yolunda geçerek şu an ülke sınırları içerisinde takip edilebilecek en iyi oyun dergisi unvanını ele geçirmiştir. bunun en büyük nedeni de level'daki o başarılı kadroyu hala korumuş olmalarıdır.
youtube sayfalarındaki çizgi roman ve sinema incelemeleri güzel olan oluşum. arada çizgi roman dünyası ve sinemayla ilgili farklı konuları işlemeleri iyi oluyor. bazı popüler dizilerin incelemeleri yapılıyor bu arada. eskiden daha fazla içerik üretmelerine rağmen son zamanlarda biraz azaldı gibi gözüküyor.
küçüklüğümde bu derginin hediye ettiği oyun demolarını az oynamazdım,derginin içerğini umrumda bile olmazdı.fakat şimdi işler tersine döndü,oyunların yüzüne bakılmıyor dergi ise gayet dolu,eğlenceli içeriğe sahip
kurulduğu günden beri sadece oyun değil, oyun kültürü de sunan dergi. güven çatak'ın hazırladığı ekran dışı bölümünden envai çeşit kültür-sanat haberi olsun, ben sevmesem de anime sayfaları olsun, oyun incelenen herhangi bir dergiden fazlası olmasını sağlamıştır.

hiçbir baba şirket desteği olmaksızın kurulmuştur. kaliteli içeriği sayesinde ayakta kalabilmiştir. bu ay 10. yıldönümü kutlanmaktadır ayrıca. nice 10 yıllara.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler