outlast 2

psikopatlık seviyesinde yapılmış bir oyun. ilk oyuna göre daha kolay ve kısa olsa da outlast 1 ile oyuncu tepkilerini ölçen firma bu oyunda resmen voleyi vurmuş. ancak ilk oyun ile hikaye anlamında hiçbir bağı yok. hikaye bir helikopter kazası ile başlıyor. kaza sonrası hayatta kalan kahramanımız eşinin kaybolduğunu görüp onu aramaya çıkıyor. tabi yine elimizde gece görüşlü kameramız ile beraber. ancak bu arayış bizi bambaşka yerlere sürüklüyor. kahramanımız bir yerden sonra kendi geçmişi ile yüzleşmeye başlıyor. küçük bir uyarı yapmak gerekir ki dinler konusunda hassasiyetiniz varsa bu oyun size hitap etmeyecektir. bunun sadece bir oyun olduğunu bilmeli ve ona göre oynamalısınız. çünkü aşırı derecede dinsel temalar barındırıyor.
oyunu gece vakti kulaklıkla ve karanlık bir odada oynarsanız istediğiniz adrenalin seviyesinden çok daha fazlasını elde edeceğinizi düşünüyorum. korku severler için kesinlikle oynanması gereken bir oyun
ilk oyun'dan sonra hayal kırıklığıdır, korkudan çok sinir kırızlerine neden olan mekanikleri ile oyunculara istenileni verememiştir.
birinci oyunun ekmeğini yiyen outlast 2'nin satış rakamları ilk oyunu geçememiştir. oyun beklenti olarak çoğu şeyi karşılayamadı. birinci oyunda ki birçok karmaşıklık yada hikaye devamlılığı ikinci oyunda yok. sırf korkutmak için yapılmış gibi ikinci oyun. insanlar birinci oyunda hikayeye çok önem veriyordu ama lakin şirket bunu anlayamamışki ikinci oyunu bu şekilde yapmış. ben böyle düşünüyorum. crackli bulursanız oynayın derim. gidipte tonla para vermeyin.
rezalet

başka tabire gerek yok. durmadan koş. dinlenme yok. alınan notları okumaya fırsat yok. "koş forest koş" tarzında bir oyun olmuş. ilk oyun olmasa hayatta tutmayacak oyundur.

oyunu bitirdim ama hiçbir şey anlamadım. olay örgüsünü sallamadan koşarak bitti oyun.
ilk oyununu internet kafelerde oynardık simdi ise boyle insani izlerken bile rahatsız eden bir oyun yapmışlar zaten 12 kişilik ekip yapayir bu oyunu hic nefes almadan çalışıyorlar , eğer kendi psikolojinize güven miyorsaniz tavsiye etmem çünkü aşırı derece rahatsız edebiliyor.
outlast 1 in artık yapımcısı mı yönetmen i mi oyunu oynarken öldü diye duydum zamanında tabi ne kadar doğru bilmiyorum. neyse oyunun birkaç gameplayin i seyrettim eğer karanlık bir ortamda oynarsanız ciddi ciddi korku filmi gibi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler