oppo r11s

tasarımı oldukça güzel olan telefon. (gerçi yeni çıkan telefonların çoğuda tasarıma çok özen gösteriliyor.) telefon %85.5 ekran kasa oranına ve 1260x1080 çözünürlüğe sahip.ekranı gorilla glass 5 ile korunuyor, oldukça sağlam.telefon 6" ekrana sahip ve çift kamera ile geliyor.(16 mp ve 20mp olmak üzere.) en güzel noktalarından biri ise 20 mp ön kamerası.günümüzde ön kameralar 8 mp in üstüe çıkmıyor genelde.20 mp çok farkedecek mi merak ediyorum.işlemciye baktığımızda snapdragon 660 işlemcisini görüyoruz.günümüz için gayet yeterli ve az güç tükete bir işlemci.4 gb ram ve 3205 mah batarya ile geliyor.batarya 1 günü rahatlıkla çıkarır.fiyat konusuna gelirsek yaklaşık 480 dolardan satışa sunulacak bu telefon.türkiyeye kaç tl ye gelir bilemiyorum ama bir bakmakta fayda var.
oppo r11s plus modelinde 4 gb ram yerine 6gb ram eklenmiş birde 4.000mah batarya gücüne sahip. başka bir özelliği yok bu fark elbette telefonu hızlandırıyor.

telefonun 20mp’lik kamerası var ‘beauty’ yapay zekası ile ön kamera çekim yapılan ortam ışığını, renkleri ve yüzü algılıyor. telefonun içinde ayrıca fotoğraflar üzerinde optimal manipülasyonlar yapabilmek için bir programda var.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler