opel astra k

bu aracı, fiyatına göre teknolojik üstünlüğü, gücüne kıyasla muhafaza ettiği yakıt ekonomisi, pahalı olmasına rağmen geniş lastikleriyle yol tutuşu ikinci elinin oldukça kolay satılması opelin türkiye piyasasına sürdüğü en kaliteli ürün yapmıştır.

aracın iç hacmi oldukça geniş olup yol tutuşunun sağlamlığından ötürü arka koltukta oturanlar sarsıntısız bir yolculuk yapar.
opel'in tasarımlarını zerre sevmeyen birisi olarak, yeni tasarım dilinin ilk örneği olan astra k golfe sağlam bir alternatif olmuştur.buzdolabı alacağınıza yakışıklı ve daha donanımlı bir astra alabilirsiniz. c segment hatchback sınıfında en mantıklı ilk 3 araçtan birisidir.
iş seyahatimde tarafıma kiralanan araç. bir kez kullanma fırsatına eriştim ve konfor bakımından gayet iyi. sürmesi de ayrıca keyifli. sürdüğüm araçta agr koltuk paketi bulunmaktaydı, her yöne istenilen şekilde ayarlanabilmesi özelliği ile sürücüyü en rahat ettirmenin yolu bulunmuş. diğer opellerde olduğu gibi yol tutuşu mükemmel denilebilecek seviyede.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler