onedio.com

blog siteleri arasında kesinlikle en nefret ettiğimdir.kafayı feministlikle yemiş tipler ve kendini,internet kullacılarının çoğunluna sevdirme amacı güden insanlar tarafından yönetildiğini düşünüyorum.ne populerse ona abanıyolar çoğunluğun tavrı neyse tavırları o.leşler
kaliteli içerik üretme konusunda ciddi problemleri olduğunu düşündüğüm blog sitesi. komik değil eğlenceli değil. öylesine yapılmış videolar sunuyor. oğuzhan uğur transferi ile kaliteleri yükselecek mi göreceğiz
twitter, boredpanda, buzzfeed gibi yabancı yer sağlayıcılarının ve onların içerik sağlayıcılarının içeriklerini çevirerek kullanan, kaynak gösterme ihtiyacı hissetmeyen, hazzetmediğim oluşum. görülsün de etkileşim alsın diye aynı içeriklerini de ısıtıp ısıtıp tekrar paylaşıyorlar. ne acıdır ki alexa'da bir dönemin kutsal bilgi kaynağı olan ekşi sözlük'ü geçti bunlar.

hedef kitlesi sanırım facebook'ta altın günü düzenleyen kadınlar ile 5000 liralık akıllı telefon alıp okey oynayan tipler.
2 yıl öncesine kadar bayağı sık takip ettiğim site.ama bir süre sonra özgün hiçbir içeriğinin olmadığını farkedip takibi bıraktım.zaten arada bir sevinenin 0 ın altında indiği paylaşımlar bile yapıyorlardı geçen sene en son baktığımda
ıceriklerinin kalitesi cok dusuk fakat adamlar isim bulmada cigir acmislar. site ismi bence harika.
buzzfeed'den haberi olmayan kişiler için oldukça özgün ve eğlenceli içeriklere sahip bir platform gibi gözükebilir ama tamamen buzzfeed kopyası üstelik yabancı kaynaklardan hiçbir alıntı ibaresi belirtmedikleri gibi alenen türkiyedeki kaynaklardan da içerik alıp esas yazarından izin almaya üşenen bir haberimsi sitesi. keşke biraz daha hak gözeten bir mentaliteye sahip olsa. işte o zaman daha faydalı olabilirler.
feminist olacağım derken erkek düşmanlığı yapan buzfeed çakması içerik platformu. birde gittiler rusya içinde bi site açtılar. ne yazık ki sadece o filmlere yaptıkları montajları beğendim.
popüler konuların birçoğunu ekşi'den aşırdıkları yetmediği gibi bir çok entry de birebir araklanıp kullanılıyor. sonra yurtdışından para ile aldıkları şeyler için kopyalamayın , indirmeyin yoksa hukuksal işlem başlatırız diye kafa sikiyorlar. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. ekşi'deki yazıları koruyan falan yok heralde ? telif vermeden burdan çalarken iyi.
her konuda içerik üretmek zorunda olmadıkları hatırlatılsa keşke arkadaşlara, böylece kalite belki biraz yükselir. bir de bazı yabancı sayfada gördüklerimin aynısını zaman zaman bu sitede görüyorum türkçeleştirilmiş haliyle ancak yine de şeyapmamak lazım.
buzzfeed'den içerik çalan yerli blog sitesi.

site daha çok tanınmadan önce sitenin günlük kullanıcıları arasındaydım lakin zamanla içerik bulmada zorlandıkları için saçma içeriklere yönelerek kalitelerini düşürdüler. her konuyuda saptırmakta üstlerine yok. kadın hakkını savunalım derken erkeği köpek yaparlar. umarım insanları yanlış etkilemiyordur bu içerikler. bu olayda benim gibi onlara birçok takipçi kaybettirdi ve sadece bununla kalınmadı. artık nefret ediliyor bu siteden ve nefret edenler haklı kesinlikle.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler