ntvspor

dilara gönder
roksan kunter
sine büyüka
hatta ve hatta bir ara burcu esmersoyla çalışan ntv spor neredeyse ülkedeki mankenlere taş çıkaracak seviyede babyface spikerlerle çalışmıştır.
kitlesel olarak daha çok erkekler tarafından daha çok tercih edilen spor kanallarının böyle çalışmasını kesinlikle anlayabiliyorum.fakat içeriğinin boş olmaması ve kaliteli yayın yapmaları sayesinde daha çok izlenir olmuşlardır.

özellikle sabahları yayınlanan spor servisi mehmet demirkolun içten ve samimi yorumları fuat akdağın sunumuyla daha keyifli hale gelmiştir.

murat kosova kesinlikle bu kanalın en önemli adamlarından birisidir.kendine has ses tonuyla murat kosova da tam bir spiker havası vardır.her kanalın isteyeceği bir spikerdir.

yüzde yüz futbola giremyeceğim çünkü oradaki şeytan beni artık cezbetmiyor.son zamanlardaki siyasi tutumunu kavrayabilmiş değilim sen spor adamısın siyaseti bırak siyasiler yapsın.cumhurbaşkanının futbol kariyerini ve yaptığı gelişmeleri anlatan yayın gerçekten güzeldi.fakat buradan da ileriye gitmek son derece yanlış.

bazen dengesiz ve saçma yorumları dilmeni izleyenleri şaşırtsa da uzun süreler daha ntvspor bünyesinde bulunacaktır.

zum adlı yayınlar da ekstrem sporlar ve youtube da trend olan videoların toplanması da
çok güzel bir olay her zaman her yerde bulamayacağınız videoalrın filtre edilerek bir programda yayınlanması tv seyircisi için farklı bir renk katmıştır.

iyi seyirler.
7/24 yayın yapan açık spor kanalı sektöründe öncü bir hamleyle kurulduktan sonra major liglerden bazılarının yayın hakkını alıp şifresiz yayınlayan güçlü bir kanaldı. sonraları yayın hakkı gücünü kaybedip özet görüntülerine düştü ama yine de ciddi bir popülaritesi vardı. tabi zamanla özetler de gitti, sadece masada toplanan veteran topçuların taktik muhabbetlerini izledik. rıdvan'la güntekin kanalın amiral gemisiydi, onların sivri çıkışlarla gündem olan programlarının sırtından bir süre daha ekmek yediler. ama bu sene onlar da ayrıldı, güntekin gidip de rıdvan tek kalınca o program da izlenmez oldu. sabahları yayınlanan spor servisi de eski gücünde değil. belçika ligi var ama charlotte-standart liege maçını kim izlesin? yayın politikasına diğer spor dallarından da koyalım düşüncesindeler ama olmuyor, özeti bile olsa futbol olmayınca kimse izlemiyor o kanalı. eskiden alternatifsiz ama kaliteliydi, şimdi çok sayıda muadili var ve bu kanal onların bir çoğundan çok daha geride kalmış bir durumda. uzun zamandır kapandı kapanacak derken hala yayın hayatına devam ediyor.
hala benim en çok izlediğim spor kanalı. geri kaldı denilen rakipler trt spor, a spor, tv 8.5 filan. o kanalların ortak özelliği hiçbir bilgi ve birikimi olmayan adamların bir araya gelip saçma sapan futbol konuşmalarından ibaret. hayır kanalın adı spor ama biz istiyoruz ki hep futbol konuşulsun. ben daha ntvspordan başka ralli, f1, basketbol, tenis, bisiklet sporlarının özetlerini gösteren kanal görmedim. ülkede beğenilmemesinin sebebi futbolun görece az konuşulması bence. mehmet demirkol, murat kosova gibi adamlar varken hangi kalite düşmesi? futbol konuşulsun istiyorsanız açın a sporu gece gündüz başka bir şey yok.
ilk ciktigi zamanlar neredeyse gun boyunca karsisinda oturdugum fakat daha sonra yanli haber ve yorumculariyla kendinden nefret etmeme sebep olan spor kanalidir.

genel olarak zaten tv izlemeyen biri olarak bu kanali da izlemeyi biraktiktan sonra tv ile iliskim kalmayip sadece internette begendigim icerikleri izlemeye basladim.
bir ara kapanması gündeme gelen ancak kapanmayan tv kanalı. popüler spor programı olan spor gecesini izlemeyi çok severdim. özgür buzbaş ve emek ege sunuyordu bu programı. daha sonra özgür buzbaş tivibu ile anlaşarak ayrıldı ve yerine ırmak kazuk geldi. ispanya ligini ücretsiz yayınlamışlardır. . biz el clasicoları bu kanalda izlemiş nesiliz. o yüzden bizim için yeri farklı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler