ntv

türkiye'de şuan bence en tarafsız yayın yapan televizyon kanalıdır. trt tamamen hükümet yanlısı haber yapmaya başladı eskiden trt ye tarafsız derdik. fox tv çok fazla chp yandaşı haber yaparken diğer nerdeyse tüm kanallar da hükümete yanaşma çabasında. ntv hariç. ntv herşeyi olduğu gibi yayınlamakta hiiçbirtarafa çekmeyen yorumlarıyla. ancak gündüz bu vakitlerde yayınladıkları kültür sanat programları bazen bayıyor.
adının nergis tv olduğunu öğrendiğimde ayy ben şok dediğim televizyon haber kanalıdır.
türkiye' nin ilk haber kanalı unvanına sahiptir.

günümüz türkiye şartlarında tarafsız kalmak her ne kadar zor olsada bu televizyon kanalı tarafsız kalmayı bir şekilde başarabiliyor. zamanla ntvspor adlı spor kanalını yayın hayatına geçiriyorlar. geçtiğimiz yıllarda her ne kadar güçülmeye ve yorumcularını başka kanallara kaptırsalarda yinede kaliteli içerikler üretebiliyorlar. sporun sadece futbol olmadığını biliyorlar en azından.
buket aydın simge fıstıkoğlu gibi spikerlere sahip haber kanalı.
bana kalırsa tarafsız yayın yapan etliye sütlüye pek bulaşmayan kanaldır.ayrıca spor kanalları da aynı bu kanal gibi kaliteli spor programları yapar (bkz:ntvspor)

atv yada fox gibi taraflı yayın yapmazlar.ajanslardan ne yayınlanırsa onu yayınlarlar.
internet siteleri de bir o kadar güzeldir.

reklam ve haber arası geçiş animasyonları oldukça hoşuma gider.
bir de kendi hazırladıkları kısa videolar var.bir berber saç kesimi yapıyor.bir taraftan da kameraya bakıyor yani ntv kanalını izliyor.

halk tarafından izlenildiği algısını bu kısa filmler çok iyi veriyor.oldukça başarılı buluyorum.bir de bunu kafe versiyonu mevcuttu sanırım.yayın hayatında başarılar dilerim.
bugün yayınlanan reklam ile ntvspor'un geri döndüğü haber kanalı.ntvspor demişken 2 kelam etmezsem olmaz. açıldığı ilk günden beri en çok izlenen kanalların başında gelen ülkemizin sporu daha da sevmesini sağlayan spor kanalıydı. spor kanalıydı diyorum çünkü geçtiğimiz hafta ferit şahenk yatırımlarına nusret ile amerika'da steak açmanın daha faydalı olacağını düşündü demek ki discovery communications'a sattı kanalını.

ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm diyemeyeceğim. neden diye soracak olursanız, o eski şaşalı günlerinden çok uzaktı artık ntvspor. ingiltere, italya, almanya .. liste uzar gider vermediği lig yoktu bir zamanlar ve haftasonu neredeyse öğlenden başlayıp gece yarısına kadar futbol izleyip gece yarısında da nba keyfi yapardık ancak yıllar çok şey götürdü ntvspor'dan ve bu saymış olduğum ligleri tek tek elinden kaçırdılar. en son yanlış hatırlamıyorsam elinde sadece belçika ligi kalmıştı. o ligi de zaten iddaa olmasa bir allahın kulu izlemez diye düşünüyorum.

dediğim gibi çok şey aldı götürdü ntvspor'dan elinde sadece %100 futbol kalmıştı en son. kaybedilen tek şey sadece ligler değildi aynı zamanda en önemli yorumcularını spikerlerinide rakip kanallara kaptırınca kanalın kapanması elzem olmuştu. teşekkürler ntvspor.
nergis tv adıyla başlayıp kendine "en ti vi" diyen, tartışma programları bir zamanlar efsane olan şimdi ise pasifleşmiş haber kanalı. bir ara tamamen kapatılması bile düşünülmüştü. haber kanallarının babası olması nedeniyle yaşaması önemlidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler