netflix

yıllar sonra saadettin teksoy'u görmemi sağlamıştır :) yerli reklam politikası ile dikkatleri üstüne çekmiştir. en fazla 4 kişi ile paylaşım yapılmaktadır. laptop başında dizi izlemekten sizi kurtarıp, tv karşısında keyifli dizi izleme zevki verir.
(youtube:)
https://www.youtube.com/watch?v=hn8uuvekres
zaten her yerden film,dizi bulabiliyorum para vermeye ne gerek var diyorsanız değişik mail adresleri ile ücretsiz aylık denemeyi tavsiye ederim. hiçbir reklam falan görmeden direkt izlemek en güzel şeylerden biri.
birileri çıkıp diyor ki bir yerlerde bulup izleyebiliyorum o zaman neden alayım? bu adamlar yüzünden bu ülke birçok alanda geri kalıyor. örneğin; oyunlara türkçe dil seçeneği eklenmiyor çünkü herkes korsan peşinde. filmlere, dizilere türkiyede ilgi gösterilip reklam kampanyasında ülkenin esamesi okunmuyor. mesela bakın son zamanlarda hollywood neredeyse her filminde yurtdışında, uzak doğuda reklamlar yapıyor, gösterimler ve galalar veriyor. oyunlarda sürekli farklı dilleri görüyoruz. bunun sebebi o ülkenin ürüne olan talebiyle alakalı. netflix türkiyede güzel bir pazar yakaladı ve sağlam politikalarıyla da bunu destekliyor. ülkede futbol izlendiği için bein sports geldi mesela izlenmese, pazar olmasa niye gelsin? şu an bein sportsun yabancı kanallarında da süper lige seçenek olarak bakabiliyor insanlar. bu büyük bir reklamdır. ama maalesef ülkemizdeki tüketici(hangi konuda olursa olsun) bedava yolu varsa neden para vereyim? diye gezindiği için bu alanlarda ilerleme kaydedemeyip 3 saatlik dizilere maruz kalıyor. sen o yabancı dizileri yayınlayan kanallara ilgi göster bak nasıl değişmeye başlıyor süreler. eğer netflix gibi platformlara gereken değerler verilmezse kurtlar vadisi izlemeye devam.
her zevke uygun filmleri bünyesinde barındıran film dizi kuruluşu,uygulaması ve sitesidir netflix. bana soracak olursanız ücretli üyeliklerinin tek kuruşunu bile hakediyor. çünkü şirketin sunduğu diziler filmler o kadar kaliteli ki. kendisine üyeyim ve sürekl ilink bulup diziyi izleme derdim olmuyor.
tertemiz kalitede hd izliyorum.
türkiye ayağı halen film arşivi açısından yetersizdir. aylardır üyeliğimi tutmamın tek nedeni star trek discovery ve house of cards dizileri. bunun dışında izlenebilecek hiçbir şey bulamıyorum maalesef. neden mi anlatayım.

1. yeni film kesinlikle çok nadir ekleniyor, aynı filmlerin sürekli afişleri değişiyor. afişleri değişince herhalde yeni film eklendi sanıyoruz zannediyorlar. aylardır belki üç defa "green lantern" filminin afişi değişti.

2. eski filmlere kesinlikle türkçe dublaj gelmiyor. bari bunu yapın da millet izleyemediği filmi dublaj sayesinde izlesin; buna bile uğraşmıyorlar.

3. house of cards gibi dizilerin en son sezonları yok. gerçi olsa da zaten kevin amcanın hali belli, dizi yan yattı çamura battı adeta.

kısacası enpara.com indiriminin bitmesi ile birlikte ben de netflix'e veda edeceğim yıl sonu itibariyle. her sabrın sonu selamet olmuyormuş demekki.
5 arkadaş kullandığımız online dizi izleme platformu. buradaki dizileri internetteki sitelerden bulup izleyebilirsiniz ama en az 4-5 reklama tıklamanız gerekmekte yada yönlendirilmeniz. çoklu izlemenin en büyük avantajı kişi başı 10'ar lira vererek elinizde mükemmel bir dizi, film ve belgesel arşivi olmasını sağlıyorsunuz.
la casa de papel'in 2. sezonunu halen yüklememiş olan çevrimiçi platform. neyse ki dizi ve film yelpazesi çok geniş ve hemen birinin yerini diğer yapım doldurabiliyor. platformda izleme yapmak da çok rahat ve eğlenceli. dizilerin introlarını geçebiliyor, diğer bölüme otomatik olarak geçiş yapabiliyor. üstelik altyazı konusunda da hiçbir sıkıntı yaşanmıyor, son derece doğru ve hızlı bir şekilde altyazı ekliyorlar.
parasını tamamen hak eden dizi ve film yayınlayan mükemmel kalitede işlere imza atan oluşum.
netflix tarafından çekilipte vasat altı olan dizi görmedim bu güne kadar.
hep vasat üstü ve oldukça iyi yapımlar çıkartıyor.
şu ara izlediğim yeni dizilerin neredeyse hepsi netflix yapımı.
yakın zamanda türkiye içinde bir dizi yapacağı söyleniyordu.
uzun zamandır türk dizisi izlemeyen biri olarak netflix yaparsa izlerim.
enpara, cepteteb gibi sitelerden kampanyalı alınır birde ortak 1-2 arkadaşla kullanılırsa nerdeyse bedavaya getirmiş olursunuz.
içerikleriyle beni adeta mest etmiştir, 40 liralık seçeceği en mantıklı seçeneğidir, türkiye'ye girdiğinden beri zevkle ve düzenli kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ettiğim bir platform tabii ki de yurt dışında çok daha fazla içeriğe sahip olduğunu söylemeden geçemem, umarım ki ülkemizde de aynı şekilde istikrarını korur
  • /
  • 3

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler