nero burning rom

rezalet cd/dvd yazma programı.

windows 7-8-10 da kesinlikle stabil bir çalışması yok. durmadan cd/dvdyi yazma aşamasındayken program çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
birçok cd/dvdmi çöpe attım bu program yüzünden.

tabi sadece cd/dvdye değil, bilgisayarın boşa performansına daha çok yanıyorum o dönemlerde.

bu program yerine tavsiyem ashampoo burning studiodur. kullanımı kolay, sorunu olmayan tertemiz programdır kendisi.
artık eskisi gibi alternatifi az olmayan bir program. önceden her türlü yazdırma işinde bunu kullanırdık. şimdi her iş için ayrı programlar var ki müzik cd si yazmak için foobar içinden dahi yazabiliyorsun. veya foobar. basit dosya yedekleme için windowsun yazdırma aracı yeterken daha detaylı işler için yine özel yazılımlar var. mp3 cd si yazan pek yok ama onu da windows hallediyor.

nero yu kullanmayalı en az 6 sene olmuştur.
basit ara yüzü ile yeter düzeyde iş gören zaten alanında rakiplerinin ek nasıl bir özelliği olabilir ki bu ürüne alternatif olsun sorusunu akıllara getiren üründür. ilk çıkmanın avantajını kullanıyor. zaten bu alanda kim herhangi bir ürüne para verir ki şeklinde bir soruyuda sormak gerekir.
ilk kez 1997 yılında piyasaya sürülmüş cd/dvd yazma programı.o zamanlar veri depolama amaçlı cd ler fazlaca kullanıldığı için bu programda aynı oranda tercih edilen ve kullanılan bir programdı.usb bellek ve harici hdd gibi farklı veri yedekleme çözümleri yaygınlaştıkça yıldızı sönmüştür.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler