need for speed underground 2

hiç bir need for speed oyununda bu keyifli oyun oynama zevkini yakalayamadım. ps2, xbox ve pc için 2004 yılında piyasaya sürülen bu oyun, modifiye olayı ile efsanedir. yarışlarla para kazanıp bu paralarla arabanızı modifiye ederek ilerlediğiniz bu oyunda, şehir içinde caddelerde gezinti modunda da dolaşabiliyordunuz. bugün yollarda drift yaparak gezen modifiyeli şahin sürücülerine yaklaşın ve sorun, kesin bu oyundan feyz almışlardır.
ea games tarafından need for speed underground'un devamı olarak 2004 yılında piyasaya sürülen, zamanında metacritic'ten %86 gibi bir puan alan, ülkemizde de çok popüler olan, ayrıca son derece başarılı olan hatta birleşik krallık'ta satış rekoru kıran yarış oyunu.
inanılmaz geniş modifiye seçenekleri sunan bir oyun. need for speed serisinin, underground'la yarattığı devrimin tamamlayıcısı olmuştur adeta. modifiye olayı underground'da da iyiydi, güzeldi ama bu kadar detaylı değildi. underground 2'de tam 70 milyar farklı araç kombinasyonu yapılabiliyordu.

salt yarış oyunu olarak bakarsak ilk oyundan daha eğlenceli değildi ama underground serisini asıl oynama amacımız düşünüldüğünde daha başarılıydı diyebilirim bu yüzden.
riders on the storm, lean back gibi müthiş soundtrack parçaları olan zamanında fazlasıyla popüler olmuş ea games'in araba yarışı oyunu. drift, circuit, drag gibi farklı yarış tipleri üzerinden arabanızı modifiye ederek ilerliyordunuz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler