need for speed payback

kişisel düşünceme göre yine olmamış bir need for speed serisi daha. grafikleri ve araç çeşitliliği ne kadar iyi olsa da artık yeni bir hikaye bulunması şart. ihanete uğrayan bir adam ve klasik intikam çabaları. açıkçası tanıtım videolarında o tır kovalama sahnesini görünce dedim galiba bu defa olacak. ama o sahne oyunda o kadar kötü işlenmiş ki içimden küfür bile ettim. ne farklı araçlar ne de alt kademeden üst kademe yarışlara kadar sürüşlerden keyif aldığımı söyleyemem. modifiye sistemi saçma olmuş. bir nevi zar atıyorsunuz ve şansınıza ne gelirse. final çok ama çok basit kalmış. ayrıca oyun devamı gelecek şekilde bitti. ama gelmesi için şu koşullarda bir sebep yok açıkçası. sırf seriye saygımdan bitirdim ama zaman kaybı.
unutulmaya başlayan nfs serisinin son çıkan oyunudur.oyun üreticisi de bunun farkında olduğu için ruffle's la beraber muhteşem bir kampanya ve reklam yapmılardır oyuna gelicek olursak maalesef yine olmamıştır grafikler gayet akıcı ve güzel olmasına rağmen oyun motoru çok kötüdür oyun çok basittir ve sanki biraz eski kaset oyunlarını andırıyor
ruffles çekilişinden bana bir türlü çıkmamış oyun. hikaye modunu beğenmemle beraber araba fiziklerini beğenmedim. özellikle arabanın drift yapamaması en önemli etken. tıpkı most wanted da olduğu gibi yapmalılardı ne iyi ne kötü olmalıydı dönüşleri standart bir araba gibi programlanmalı. bu sayede kendi yetenek ve deneyiminle drift yapabilme olanağı sağlanmalıydı.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler