mynet

türkiyenin ilk türkce internet platformudur. gmail-hotmail ile birlikte mail adresi konusunda bunlarin gerisinde kalmistir. fakat günümüzde özellikle finans.mynet etkin bir sekilde kullanilmaktadir.
önceki entryde de belirtildiği gibi finans anlamında takip edilesi sitedir. ben daha çok haberleri takip etmek için kullanıyorum. genel anlamda taraflı haber yaptığını söyleyemem. benim için esas kıymetli olan ise posta gibi çıplaklığı haber olarak sunmamasıdır
ilk mail adresimi aldığım, türkiyenin en eski web platformlarından biridir. hele hele 2000lerin başında mynet okey ile çok popüler olmuş, sanal oyunların vazgeçilmezi olmuştur.

günümüzde ise en çok ekonomi ve güncel haberleri ile hizmet vermekte, eski popülerliğinden uzak olsa da sevenleri tarafından çok sevilmektedir.
artık online okey tarzı oyunlar ve haber takibinden ziyada daha çok investing.com gibi finans, borsa, piyasa takibi için kullanılan site. bu konuda da oldukça başarılılar. bigpara ve investing dışında piyasa, borsa ve finans haberlerini takip etmek için en güzel kaynaklardan biri.
borsa, sağlık, teknoloji, son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz microsoft kuruluşu bir haber sitesi.altın zamanları olan 2008 de 3.5 milyon email abonesi olan, 30-40 milyon dolara varan online reklam pazarından yüzde 30'la en büyük payı alan bir internet şirketi idi.
mikrosoft kuruluşu olduğunu yeni duyduğum genelde memur abi/ablaların kullandığı yelpazesi oldukça geniş olan internet platformudur çok farklı konularda bilgiler edinebileceğiniz güzel bi platform'dur kullanılması tavsiye edilendir
2000 civarında aşırı popüler olan, ücretsiz sundukları sitemynet hizmeti sayesinde sayısız gencin kendi websitesini yapmaya çalıştığı ve 1 haftadan sonra güncellemediği, şu anda eski popülerliği olmayan, güzel bir haber platformudur kendileri.

evet ben de buradan bir site yapmıştım.
türkiye’nin sanal aleminde ilklerin ve enlerin olduğu site. günümüzde eskisi kadar popüler olmasada hala kullanışlı. mynet okeyden yuva kuran mı dersin ne ararsan ulaşabildiğin site.
zamanın facebook'u olan internet sosyal paylaşım sitesi.
internet sosyal medya piyasası türkiye'de mynet'in hakimiyeti elindeydi. mynet'e takılmamak için sebep yoktu. herşey mevcuttu nede olsa.
şuan için yalnızca finans ve okey oynamak için tıklıyorum malesef. başka bi faydasını göremiyorum.
2000'lerin başında satranç oyunu nedeniyle favori istemdi. hatta açılış sayfamdı. ilk mail adresim yine mynettendi yanlış hatırlamıyorsam. hala varlığını sürdürüyor olması bence baya büyük bir başarı. eski günlerinde değil tabiki ama internetin bukadar geliştiği bir dönemde şimdiye kadar 50 kere batması gerekirdi.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler