myfitnesspal

bir çok kaynakta kilo alıp-vermek için kalori sayımı yapılması gerektiği yazar.bu bence de çok doğru bir yöntem. genelde hedefimize göre günlük 500 kalori az ve ya fazla yiyerek kilo alıp-verebiliriz.bu uygulama da tükettiğimiz neredeyse her şeyin yaklaşık kalori değerleri var. üstelik etiketli ürünlerde barkodu okutarak değerleri otomatik ekleyebiliyoruz.
tam olarak ismiyle müsemma bir sağlıklı yaşam programı. yediğiniz neredeyse her şeyin kalori cinsinden değeleri mevcut programda, böylece günlük kalori alımınızı kontrol edebiliyorsunuz. kendi fitness günlüğünüzü oluşturup gelişiminizi de izleyebilirsiniz.
mevcut veritabanından yediğiniz içtiğiniz her şeyi günlük besin listenize ekleyerek kaloriye ek olarak makro takibi de yapmanıza izin veren canım cicim uygulamadır. yediğinizi içtiğinizi eklerken farklı markalardan farklı ürün çeşitlerinin verilerini bulabiliyorsunuz. ek olarak yemeklerin pişmiş halleriyle de ilgili veriler var ama doğruluğunu kontrol etmek için siz yine kendi ön bilginizi kullanınız.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler