musixmatch

müzik servislerine şarkı sözü ve çevirileri sağlayan uygulama. eskiden spotify ile daha uyumlu çalışmasına rağmen şu an kankası apple music. offline ve reklamsız kullanmak için premium üye olmak gerekiyor. istediğiniz şarkının sözlerini ekleyebilir, diller arası çeviri yapabilirsiniz. tabii onaydan geçmek şartıyla.
geçtiğimiz iki yıla kadar spotify ile anlaşmaları olan ve dijital platformlara şarkı sözü sağlayan firma. spotify entegrasyonu cidden güçlüydü. şarkı sözü olmayan şarkıları beat by beat söz yazıp kodlayabiliyordunuz. standalone şekilde uygulaması mobilden kullanılabilir. harika olmasa da spotify'la halen koordinasyonlu şekilde çalıştırıp şarkı sözlerini takip edebilirsiniz.
telefonumda yüklü olan uygulaması ile benim gibi her türlü şarkının sözlerini bilmek isteyen manyaklara ya da sıradan insanlara hizmet eden bir uygulamadır. sarkı dilinin yanı sıra kendi diliniz için çeviri de sunan *, şarkı sözü yoksa kendinizin eklemesine izin veren , şarkı sözü var fakat senkronize değilse senkronize etmenizi sağlayan güzel bir şeydir .*

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler