msi

tasarımını ve ürettiği laptopların içerini beğendiğim bilgisayar firması aynı zamanda masaüstü bilgisayarlar için kasaları da mevcut.

oyuncular için laptop tasarımını değiştiren ve geliştiren öncü firmaların başında geliyor .laptoplar için ekipmanları da bilgisayarın yanında bir set halinde veren firma.kendi sitesinden aldığım serilerin ne anlama geldiğini gösteren içerik ekte mevcut

 resim
çok kaliteli bilgisayarlar - dizüstü bilgisayarlar üreten bilgisayar firmasıdır.en beğendiğim özellikleri kesinlikle bilgisayarın ısınmaması için gerekli önlemleri almaları. laptoplarının neredeyse hiçbirinde ısınma sorunu yoktur. en sıkıntılı yanı ise oldukça pahalı olmalarıdır.kolay kolay ucuza bir msi laptop bulamazsınız.
birkaç sene önce bu firmanın oyuncular için ürettiği notebook'lar çok revaçtaydı. ben de iki farklı modelini denemiştim.

soğutma çözümleri gerçekten çok başarılı. ses ve sıcaklık arasındaki ideal dengeyi kolaylıkla ayarlayabiliyorsunuz. görsel açıdan da çeşitli şovlar, klavye üstünde ışıklı gösteriler falan var ama onlar zevk meselesi artık. benim hoşuma gitmemişti ama seven, bilgisayarı janjanlı olsun isteyen çıkar illa ki. spor arabanın bilgisayar muadilini alıyorsunuz sonuçta, hakkınızdır.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler