motorola moto g5s plus

motorola ' nın orta sınıf telefonlarından biri. kensisi lenovo mühendislerinin elinden çıkmadır bu arada. ayrıca ilk çift kameralı telefonu. kendisini sınıfındaki rakiplerinden öne çıkaran artısı olarak başarılı bir performansa sahip olduğunu söyleyebiliriz. ama fiyatı bunu gölgeliyor o da bir gerçek.
cihazın ekranı 5.5 " ve 1080p çözünürlükte ve ıps lcd panelli corning gorilla glass korumasına sahip. cihazda renkler çok üst düzeyde olmasa da yeterli. üzerinde snapdragon 625 8 çekirdekli 2.0 ghz lik işlemci, adreno 506 grafik işlemcisi var. iki farklı seçenek halinde 3gb ram 32 gb kapasite ve 4gb ram 64 gb kapasite olarak piyasaya sunulmuş. nfc ve lte desteği bulunuyor. kulaklık yuvası ile usb girişi suya dayanıklı olması açısından korumalı. yeri gelmişken cihazın kutusundan kulaklık çıkmıyor. nedendir bilemedim. batarya 3000mah. yani bir günü rahatlıkla geçirmenizi sağlayacaktır. tabi gün boyu kamera açık bir şekilde dolaşmıyorsanız. ön kamerası 8 arka kamerası 13 mp. ayrıca cihaz son zamanların modası olan derinlikli foto çekmenize imkan veriyor. ama beklentinizi çok yüksek tutmayın derim. ayrıca kamera ile flaş arasında sanırım biraz gecikme var.
cihazla ilgili eyyorlamam bu kadar.
belki bilirsiniz lenovo motoralayı sahiplendi ve efsaneyi yeni teknıolojiyle buluşturarak piyasaya adım atmasını sağladı. lakin böyle olacağını zannetmiyorum.
telefonun pek bi faydasını, farkını yada albenisini görmüyorum.
fiyat performans telefonuda değil, neden alınsın?

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler