morhipo.com

boyner holdinge bağlı fırsat sitesi. boyner mağazalarından teslimlerde kargo ücreti istememeleri ile uygun zamanlarda fabrika marka pantolonu 35 liraya temin edebilirsiniz
sorunu çözdüler mi bilmiyorum ama bir ay kadar önce farklı zamanlarda defalarca girdiğimde hem boyner hem de morhipo sitelerinde ürünler yüklenmiyordu. sayfalara erişilebiliyor ancak sitelerin ikisi de tamamen fonksiyonsuz bir haldeydi. para harcayacak olmak yeterince can sıkıcı iken bu sancılı süreci minimuma indirmek alışveriş sitelerinin nihai amacı olmalı bence.
boyner güvencesiyle indirimli olarak alışveriş yapmanızı sağlayan online alışveriş sitesi. fiyatlar da herhangi bir boyner mağazasının daha altında. teslimat olarak boyner ve ykm mağazalarını seçebildiğiniz gibi gibi değişimleri de mağazalardan yapabiliyorsunuz. bunun gibi kolaylıklar sayesinde diğer kampanya sitelerinin bir adım önüne geçiyor.
tuttuğum takımın orijinal formasını 1 önceki senenin forması olması sebebiyle çok ucuza almıştım.kargoda,varış süresinde sorun olmamıştı.o günden beri ara ara yoklarım.uygun fiyata çok güzel giysiler bulabiliyorsunuz.yeter ki indirimli ana denk gelin.güvenilir bir site yani.
yıllardır zaman zaman alışveriş yaptığım ağırlıklı olarak kıyafet vb. satan, boyner gruba bağlı e-ticaret sitesi. şu ana kadar verdiğim onlarca sipariş mevcut olmasına rağmen beni bir kez olsun mağdur etmediler. birçok ürünü piyasadaki fiyatların altına buldum ve satın aldım. işini hakkıyla yapan sitelerden.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler