moondash.co.in

coinpot.co hesabınıza dash altcoininden direk olarak aktarım yapan bir musluk sitesidir. sadece browser açıp bekliyorsunuz. daha sonra biriktikçe minimum 5 dakika arayla aktarım yapıyorsunuz. bu siteye her gün arka arkaya girerseniz sadakat bonusu olarak gün başına musluktan kazandığınızın %1'ini alıyorsunuz. 2. gün %2 ve artarak devam ediyor. seriyi bozmazsanız; her gün bir kez girme şartıyla 100 gün sonra %100 bonusu musluktan akan dash ile birleştirip aktarabilirsiniz. eğer tek bir gün bile girmezseniz seri iptal oluyor ve başa dönüyorsunuz.
ilginc gelen faucet sitesi. kullaniciyi coinpot hesabina bagimli kilmasa gercekten kullanilabilirligi olan, ancak sirf bu zorunluluk yuzunden kullanmayacagim site.

onlarin kaybi mi, benim kaybim mi bilemedim.
eğer akıllıca davranmak istiyorsanız size kazandırabileceğini düşündüğüm musluklardan biridir.
arkadaşlar evet anlık gerçekten kazandırmıyor ama günlük bonus ödülü sayesinde kazancımız güzel artacaktır. hergün giremem unuturum diyorsanız. google'dan google açıldığında açılacak sayfalara ekleyin ve keyfini sürün.
tıklama (claim) başına ortalama 0.00000030 dash veren bir dash biriktirme sitesi. en az 5 dakikada bir tıklamanıza izin veriyor, iki tıklama arasındaki süre aralığı artarsa verdiği dash miktarı da daha yüksek oluyor.
sık sık denenirse 1 aydan kısa sürede 0.00001 dash elde edebilirsiniz. direkt olarak coinpot hesabına aktarım yapması da son derece güzel.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler