monster laptop

fiyat/performans oranı çok yüksek bilgisayarlar satan şirket.örneğin gtx 1050 ekran kartlı i5-7300hq işlemcili, 8gb ramli bilgisayarlarını şu an için 3200tl ye satıyorlar.(tek eksiği ssd ancak onu da ekleyebilirsiniz.) ayrıca gtx 1000 serisi ekran kartlarının masaüstü ve laptop versiyonlarının performansının neredeyse aynı olduğunu hatırlatmakta fayda var.türkiye açısından bakıldığında diğer firmalara göre fiyatları gayet uygundur.
oyun denince aklımıza gelen markadır kendisi.

monster oyun bilgisayarları, genellikle orta sınıfın üstünde bir fiyata sahip. monster şirketinin en büyük iddiası bu bilgisayarları aldığınızda size her oyunu oynayabilme garantisi vermeleridir. kesinlikle oyun dünyasında şuan için en iyi bilgisayarları yaptığını düşünüyorum.
iş fiyata gelince işler değişiyor fakat. parası olan gözünü kırpmadan alabilir, ortalama bir bütçeniz var ise daha optimum bilgisayarlara yönelebilirsiniz.
türkiyede bir arlar ergenlerin dilinde quantum bilgisayarlar kadar yüceltildiğini gördüğüm kaliteli ve uygun fiyatlara bilgisayar üreten üst sınıf ve bilgi düzeyi yüksek olan sınıfa açılan bilgisayar üreticisi
sadece oyun oynamak için fiyatları oldukça yüklü kalmakta. bunun için xbox ya da ps4 gibi oyun konsollarını almak daha akıl karı. fakat gerçekten bu bilgisayarlar adından da anlaşılacağı üzere tam bir canavar ve oyun oynarken en iyi sonuçları alabiliyorsunuz ama yine de müsrif gibi gelecek fiyatlara sahipler. illa bilgisayardan oyun oynanmak isteniyorsa da aynı özelliklerde ama daha uygun fiyatlara masaüstü sistem kurulabilir hem oyun oynama keyfi modifiye edebileceğiniz daha geniş ekran ve harici klavyelerle daha keyifli hale gelebilir. yine de oyun diyorsak en mantıklı seçenek oyun konsolları olacaktır.
geçtiğimiz günlerde satın aldığım fiyat/performans oranı yüksek bilgisayar.

uzun süreli bir piyasa araştırmasından sonra gerek adobe programlarını pürüzsüz kullanabileceğim, gerek taşınabilen, gerekse de oyun oynamak istediğimde oyun seçmeyecek bir bilgisayar buldum diyebiliriz. piyasada aynı özelliklere sahip tüm rakiplerinden gözle görülür farkla daha uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, ömür boyu bakım ve donanımın isteğe bağlı modifiye edilebilmesi gibi artıları vardır. ortalamanın biraz üzerinde bir bütçeyle, iyi fiyat/performans isteyenlere tavsiye edilir. ancak tek amaç oyun oynamaksa, ps4 ve xbone gibi konsolları da düşünmenizi öneririm.
oldukça pahalı olan oyun bilgisayarlarından sayılabilir. hem bilgisayar hem de origin veya steam den oyun almak yerine 1000 lira civarinda 1 ps4 alarak psn indirimleriyle daha uygun fiyata oyun oynanabilir.
diziüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre her zaman daha pahalıdır,çünkü içindeki parçaların küçük olması,küçük olduğu için ve aynı performansı verebilmesi için bir o kadar iyi de soğutucusu olması lazım.eğer ki oyun oynamayı seviyor ve laptop almak istiyorsanız bütçenize uygun güzel laptoplar yaparlar.nitekim oyununuzu sürekli evde oynuyorsanız masaüstü alıp aynı fiyata daha fazla verim alabilirsiniz.tabii ki bu zevk meselesidir.monster oyunculara yönelik laptoplar yapsa da,iş için sağlam bir laptop arıyorsanız,bu markanınkilerini de alabilirsiniz.
eğer masaüstü bilgisayar alma imkanınız yoksa, veya canavar masaüstünüzü her yere taşıyamadığınız için bir de yedek oyun canavarı arıyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. ürettikleri ürünlerin fiyatı donanımına göre gayet uygundur ve en alt modeli dahi alsanız aldığınız güne kadar çıkmış olan tüm oyunları oynayabilirsiniz. en alt modeli 3200, en üstü 60000 liraydı en son baktığımda. fakat yine de bir masaüstü olmadığı unutulmamalı. aynı paralara daha iyi masaüstü sistemler toplamanız mümkün olabilir.
bu üründeki mantık hatası, bir notebook, yani taşınabilir bir ürün olma iddiasından kaynaklanıyor bence. tamam, kendine bağlı bir monitörü olması güzel, 17 inçlik monitörün 4k olması bize ne kazandırıyor bilmiyorum ama onu geçelim. bu ürünün taşınacak bir yanını ben göremedim. 4 kiloluk bir notebook'u sürekli yanınızda taşımak pek de mantıklı bir hareket değil.

artık kimse masaüstü bilgisayar almıyor, modası falan geçti, anlıyorum ama oyuncu bilgisayarı yaparken bari bundan erinmeyin, aynı donanımlı kasaları hem uygun fiyata satın, hem de notebook'la beraber gelmeye mahkum olan ısınma sorunlarını da daha ucuz ve efektif şekilde çözün.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler