mobile legends

mobilde oynananabilirlik acısından en iyi moba oyunu diyebilirim.. oyundaki karakterler league of legends’ten kopyalanmıştır. örneğin zin zhao karakteri master yi ile harmanlanarak mobile legends’te yun zhao olarak karşımıza çıkıyor. bir diğer örnek olarak ise vlad kahramanını verebiliriz, mobile legends’te alucard olarak karşımıza çıkmaktadır. (hellsing animesinin baş karakterine yapılan bu gönderme gözlerden kaçmıyor tabi)

ücretli kahramanları oyunun mağazasında oldukça makul fiyatlara alabilirsiniz. bunun dışında kahramanlarınız farklı farklı kostümlerde satın alabilirsiniz.

oyun hem yazılı hemde sesli olarak türkçe desteği sağlamaktadır.
kahramanların rahat kontrolleri açısından efektif bir oyun.

savaş esnasında çabuk gelişebilmek için mutlaka oyunun size önerdiği eşyaları satın alarak daha hızlı ve kaliteli gelişmek mümkün.

oyun içinde minyonlara ve rakiplere saldırırken yetenek ve sabit saldırı butonuna seri bir şekilde basarak çok seri saldırılar gerçekleştirmemiz mümkün.
telefon tabanlı strateji oyunudur.

league of legends oynamak istiyorsunuz ama bilgisayarınız yok diyelim. işte size göre bir oyun. tamamen aynı özellike ve benzer haritaya sahip bir oyun. sesli sohbet seçeneği bile mevcut. çok faydalı ve eğlenceli buluyorum, oynamanızı tavsiye ederim.
5 inç ekranlara 2 parmağı koyduktan sonra görünmeyen ekranda oyun oynayıp zevk almak bana saçma geliyor.hele bu oyunu bir strateji oyunu görmek daha da satma geliyor.dotadan selamlar diyelim.
league of legends oyunun mobile kısmında çıkan versiyonudur.oyun mantığı aynı olunca ister istemez karakterler de birbirine benziyor.

ümit ederim ki sonu aynı olmaz geliştrilebilirlik imkanıyla gittkçe büyür.ben oynadım çok beğendim açıkçası bazen donma ve fps düşüklüğü oluyor ama mobil versiyona göre gayet iyi diyebilirim.

lol ve dota gibi oyunlara benzediği için o oyunların performasını beklemek kesinlikle aptallık sonuçta mobil platformda internet üzerinden bir oyundan bahsediyoruz.bazı şeyler detaylar daha basite indirgenmek durumunda.

bazen lol de olduğu gibi bazı oyuncular çileden çıkarsa da zevkle yan yana arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.
 resim
heroların bir kısmı burada mevcut iyi oyunlar dilerim.

iyi midir?
iyidir.tavsiye ederim lol dota gibi oyunları seviyorsanız.mobil platformadaki karşılığı tam olarak mobile legends.
10 üzerinden 9
lol oyunun mobil hali diyerek özetleyebileceğimiz oyun. bu oyun tamamen lol'den esintiler taşır. harita tamamen aynı ve şampiyonların çoğu birbirine o kadar çok benzerki. lakin pc'niz yoksa ve lol oynamak isterseniz bu oyunu deneyebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler