microsoft surface

(bkz:microsoft) tarafından piyasaya sürülen dizüstü bilgisayar/tablet ürün ailesinin genel adı. (bkz:surface pro), (bkz:surface laptop) ve (bkz:surface book )olmak üzere 3 ürün serisi içeriyor.

metalik tasarımı, hafifliği ve çıkartılıp tablete dönüşen ekranı(surface book) sayesinde göz kamaştıran bir ürün ailesi. resmi olarak ülkemizde bulunmuyor. ithalatçi firmalar tarafından temin edilebilir.
en büyük özelliği bence tasarımı olan dizüstü bilgisayar ailesidir. ayrıca hatırladığım kadarıyla ekranı dokunmatik özelliğe sahip. donanım özellikleri de gayet yeterli duruyor ancak ekran kartı insanı almadan önce düşündürüyor.(intel hd 620) insan o kadar para verdikten sonra daha güçlü bir ekran kartı bekliyor.ayrıca bu dizüstü bilgisayar yaklaşık 1,25 kg olmakla birlikte 512 gb ssd ye kadar yükseltilebiliyor.(satın alırken seçiyorsunuz.)
yıllardır surface pro almak isteyen biri olarak hem türkiye'de doğru düzgün satışının olmamasından dolayı, hem de alanların çok problem çıkardığını söylemesinden dolayı vazgeçtim. tablet gibi olup laptop gibi kullanabileceğim hafif bir cihaz ihtiycımı tam olarak karşılıyor, ancak yorumlardan dolayı almayı düşünmüyorum. surface pro 6 falan çıktığında düşünebilirim. o zamana kadar kronik sorunları çözerler diye umuyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler