microsoft surface pro

128 gb ssd ve 4 gb ram'e sahip, windows 10 işletim sistemiyle çalışan microsoft tabletidir. sitesinde satış fiyatı olarak 799 $ yazmakla birlikte, intel m3 core işlemcisi kullanmaktadır. isterseniz daha yüksek fiyatlara daha yüksek donanımlı bir tablet de alabilirsiniz. ipad pro gibi bir canavar varken buna o kadar para verir miyim? asla.
sadece tablet olarak değil de biraz daha dizüstü yerine koyup kullanmayı düşünenler için i5 işlemcili modeli klavye ile birlikte 1200 doları geçen fiyatıyla biraz düşündüren microsoft tableti. canlı kanlı incelediğimde tasarımına inanılmaz bayıldığım, klavyeyi kapladıkları o materyal ne ise durmadan dokunmak istediğim bir tablettir kendisi. türkiye fiyatlarına bakmadım ama her elektronik cihaz gibi onda da ağlattığına şüphem yok.
şimdi kullanım amaçlarına göre değerlendirmek daha mantıklı olacaktır.
tablette ne yapıyoruz? ihtiyacımız ne ?

3d 2d çizimler yapılacaksa bu tabletten çok daha iyilerini çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
örneğin wacom ya da ipadlerde daha hassas ve daha yüksek çözünürlükte çizimler yapabilirsiniz.

ha ben ofis dosyalarında tablo vs. yazı yazacağım diyorsan zaten ultrabooklar bu işler için daha uygun daha fazla bileşenleri daha uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.

yok ben sadece internette dolanacağım diyosanız yapabileceğiniz en saçma tercih olur zaten android ve ios ta bu işlem için çok daha uyguna ve fazla işlem gücüne sahip tabletler mevcut..

bana göre herşeyden biraz biraz var ama hiç birşey tam değil veya hiçbir işlem için kullanışlı olarak kullanamıyorsunuz.ve ekstradan fazla para veriyorsunuz.bence mantıklı değil.

parası olan adam bir ultrabook alır birde tablet alır bakar keyfine.
çizim yapacak olan zaten über bir bilgisayarı vardır.yoksa da alır wacom tabletini işine bakar.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler