microsoft outlook

microsoft office pakedinin olmazsa olmaz üyesi, microsoft word, microsoft excel veya microsoft powerpoint kadar kullanılmayan masaüstü aracı. basitçe kişisel veya iş mailinizi tanımlayıp kullanabileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir aparattır.
iş hayatında oldukça çok kullanılan, epey işlevsel mail programı. gelen mailleri bilgisayarınızda sakladığınızda saklama alanı problemi yaşamazsınız. filtreler kurallar kullanarak gayet kolay şekilde maillerinizi yönetebllirsiniz.
bir zamanlar çağın ve muadili rakiplerinin gerisinde kalmış, bugün ise bilhassa is hayatinda aktif olarak kullanilan haberlesme yazılımı. son hali ile bilhassa arayüzde ve kullanışlılıkta tam not aldı, microsoft'un office paketi icindeki en iyilerden
sadece microsoft ofis paketinin değil beyaz yakalının olmazsa olmazı. mac osx kullanan işletmeler hariç alternatifi yoktur. bazı fason uygulamalar kullanılsa da hiç biri bir outlook kalitesi ve konforuna erişemez. alanında tek ve liderdir. bazen spam ve önemsiz mailler konusunda saçmalayıp, engelli alan adlarından gelen mailleri gelen kutusuna atsa da kendisini severek kullanıyoruz. tabi pazartesi sabahları açıldığında yanında parantez içinde yazan minnacık sayıları görmesek, orada (1) yazsa belki (2) yazsa çok daha mutlu edecektir.

neyse uzun lafın kısası, mail gönder al dışında son derece fonksiyonel ofis programı, düzenleyicisi, asistanı, beyaz yakalı biriciğidir.
çok uzun süreli hotmail kullanıcısı olarak özellikle web versiyonunu hantal bulsam da sevdiğim posta hizmeti. mobil uygulamasıysa tek kelimeyle müthiş. her şey tam olarak olması gerektiği gibi.
çalışma hayatına başlayan her gencin tadacağı zevk.
biraz kurcalarsanız her bir talebinize doğru şekilde yanıt alabileceğinizi görürsünüz.
otomatik dil seçeneğinden tutun, yazı stillerini otomatik ayarlamaya kadar her bir özelliği özellikle kurumsal çalışan kişilere oldukça kolaylık ve fayda sağlar.
kurumsal şirketlerin gözdesi, mailleriniz gidip gitmediğini kontrol edebildiğiniz, hatta müşterileriniz ile e-posta yoluyla toplantı ayarlayabileceğiniz uygulamadır. işlevselliğinin yanı sıra kullanım kolaylığıyla da bir numaralı e-posta istemcisidir. e-postaları önem sırasına koymadan tutun da, bir çok e-posta hesabını tek uygulamada yönetme gibi özellikleri de vardır.
ios uygulamasını çıktığı ilk günden beri kullanan ve iphone'un kendi mail clientinden çok daha başarılı bulduğum programdır.

- mail ekinde gelen word, excel, powerpoint, pdf ve benzeri tüm içerikleri bu programlar cihazınızda olmasa dahi sağlıklı şekilde açabiliyor.
- takvim de maile entegre ve ios'in kendi mail uygulaması gibi ayrıca takvim app'ine geçmeye gerek yok.
- sık mailleştiğiniz kişiler ayrı bir bölümde sizler için hazır bekliyor.
- hızlı arama menüsü mevcut.
- outlook'un web versiyonunda yaptığınız bir değişiklik (randevu silme vs.) hemen yansıyor.
- gayet hızlı ve stabil.

indirmek için: https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-outlook/id951937596?mt=8

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler