microsoft edge tarayıcı

ınternet explorer daha önceki adıyla. kimse kullanmak istemezdi çünkü bir sayfayı açması 5 dk kapatması imkansız gibi bir şeydi. şimdilerde ise microsoft edge adıyla kullanılıyor hızı google chrome'u geride bırakmış durumda gerçekten çok sade ve kullanışlı bir hal almış.
microsoft tarafından geliştirilen, windows 10 ile birlikte gelen web browser.günümüzdeki web browserlarla performans konusunda yarışır.özellik konusunda ise pek bilgim yok.birkaç kere kullanmıştım ancak hızından ve çoklu sekme kullanımından pek memnun kalmadığım için firefox a geçmiştim.
internet explorer’ın adını değiştirip edge yapan firmanın fiyasko tarayıcısı.

sürekli bildirim ile kendisini varsayılan tarayıcı yapma derdinde. w10 ile geldiğinde şans verdim ve az kullanım deneyimim oldu lakin pek memnun kalmadım. chrome ya da mozilla’nın yanından geçemez. sayfa yüklemeleri hissedilir şekilde yavaş, kullanıcı arayüzünde ki eksikler gözle görülür şekilde fazla. kullanmak için pek bi sebep yok.
adblock vb eklentileri desteklememesiyle ipini çeken biz acısından güzel sade bir arayüzü olan tarayıcı.. explorer fiyaskosundan sonra microsoftun can suyu olduğunu bir nebze de olsa söyleyebilirim.
bu tarayıcı kullanan arkadaşlara ricam 1 gün oprea kullansınlar.kendiliğinden vpni olan adblock eklentili ve hızlı bir tarayıcının tadına varın.
microsoft tarafından yayınlanmış internet tarayıcıdır. internet explorer ne kadar basiretsiz ne kadar kullanışsız ne kadar sinir edici ise, bu arkadaşın da ondan fazlaca farklı bir yanı yoktur. nasıl seneler önce ie kullanmayı bırakıp chrome'a firefox'a geçildi ise, edge için geri dönüş olmayacaktır. kullanışsız, verimsiz ve hantal bir tarayıcı olmasının yanında gün aşırı crash veren bir tarayıcıdır da aynı zamanda kendisi.
geçtiğimiz ay android ve ios için geleceği söylenmişti. şimdi ön izlemesini yayınlamışlar.

ıos : https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-edge/id1288723196?mt=8
android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.emmx
içinde internet explorer da barındıran tarayıcı. microsoft'tun son işletim sistemi win 10 ile gelmiştir. en son sürümünde eklenti kullanımına ve chrome ile firefox da olan birçok özelliği kendine toplamıştır. bu yönüyle tercih edilen bir taratıcı olduğu söylenebilir.
chrome opera ve firefox varken yüzüne bakmaya gereksinim duymadığım internet tarayıcı. bir süre kullandım ancak halen bazı devlet sitelerinde desteklememesi sebebiyle kendisi ile yollarımızı çabuk ayırdık. ayrıca chrome ve firefox gibi eklenti desteği problemli. şu an için gerek yok gibi kendisine
internet explorer'ın imaj değiştirilmiş versiyonu olan internet tarayıcısıdır kendisi efendim.
chrome ile beraber artık kimse kullanmaz olmuştu internet explorerı. haklılarda neden kullansınlar ki. çok yavaş ve aşırı kullanışsız.
birde sürekli kendini varsayılan tarayıcı olmak için bildirim atmaz mı ekranıma çıldırıyorum.
  • /
  • 2

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler