mercedes cla 180 d

mercedes'in 1461 cc'lik 109 beygir güç üreten dizel renault motoruna sahip olan ve7g-dct tipi şanzımana sahip olan kompakt modeli.

tekrar ediyorum, önden çekişli mercedes mi olur?
kasa tipi sport coupe olarak adlandırılan renault'un üretmiş olduğu dacia'da dahi kullanılan 1.5dci motora sahip garip şekilli mercedes'tir. 4 kapılı bir araç sırf mercedes dedi diye coupe olmaz. coupe arabalarda arkadaki iki kapı ve b sütunu bulunmamaktadır.
coupe görünümüne sahip 4 kapılı mercedes.kendileri w201 den sonra en beğendiğim kasadır.hayalimdeki arabadır.benzinlikte rasgele parlement mavisi denk gelmiş gözlerimi kendisinden alamadığım araçtır.
b sutunu bulunmaması güvenlik açısından biraz tedirgin edebilir.fakat konuştuğumuz araç mercedes olduğundan tartışmaya çok ta girilmemesi gerekir.
mercedes in renault motoru almasının sebebi ise renaultun motor bölümüne milyonlarca dolar yaptığı argeden kaynaklanmaktadır.dünyaca ünlü mercedes bile rakibine saygı duymuş yeniden üretme maliyetleri ve zaman kaybı yerine satın almayı tercih etmiştir.tıpkı apple ın samsung tan ekran alması gibi.
güzel bir tasarıma, yeterli bir iç donanıma, şık ve agresif bir iç tasarıma sahip olan bu aracın çizilen tüm o sportif imajdan, bu konuda yapılan tüm çalışmalardan sonra önden çekişli olmasına kim karar vermiş bilmiyorum. umarım eseriyle mutludur.

bunun dışındaki önemli bir eksisi de konfordur. performans olarak pek de öyle dünyaları vadettiğini söyleyemeyeceğimiz bir aracın yolun bütün detayını, yolun üstünde ne kadar cisim varsa hepsini direkt olarak koltuğunuza taşıyıp oturduğunuz yerlerinize haritasını çizmeye çalışması beni hayal kırıklığına uğrattı. az daha iyi süspansiyonlarla seviye atlarmış araba cidden.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler