media markt

uzak durulması gereken teknoloji ürünleri satan market. sattıkları ürünlerde ciddi şikayetler çıkıyor. geri alma süreci gibi konularda çok uğraştırıyorlar.

yönetim anlayışları hiç insani değil, çalışanlarına karşı bile kötü davranan bir yapının müşterilerine iyi niyetli hizmet vermeleri pek beklenemez. buna göre değerlendirin.
eskişehir'de espark avm'de her açılış yıl dönümünde kampanyaları olurdu, geceden kuyruğa girip sıra bekleyen öğrenciler, arkadaşlarım vardı. teknoloji market için de kaliteli bir alternatifti ancak son yıllarda ne durumdalar pek bilgim yok açıkçası, internet mağazalarını da kullanışlı bulmadığım için hiç alışveriş yapmadım, filtre seçenekleri neredeyse yok ve aradığınız ürünü bulmanız zor oluyor.
son yıllarda neredeyse hiç uğramadığım teknoloji marketi.sebebine gelirsek tabii ki pahalı fiyatlar.en son hdmi-vga dönüştürücü almak için bu mağazaya girmiştim ancak 100tl fiyat etiketiyle karşılaşınca koşarak çıkmıştım.birkaç yer gezdikten sonra 20tl ye birebir aynı ürünü satın almıştım.ne zaman mağazasına yaklaşsam korka korka yaklaşıyorum.
bugün televizyon bakmak üzere uğradığım ve hepsiburada.com ile fiyat farklarını görünce koşarak uzaklaştığım teknoloji marketi. genel olarak ürün çeşitliğinden memnunum ama 2500 - 3000 lira aralığındaki televizyonlardaki fark 600 lirayı bulabiliyordu. mağazanın kirasını ödemek benim boynumun borcu olmadığı için beğendiğim modeli seçip gidip evimde internetten alışveriş yaptım.
mağaza açılışları ya da yıl dönümü kampanyaları hariç fiyatları oldukça yüksek teknoloji marketler zinciri.
pahalı bulduğum için uzak durduğum firmadır. bahsi geçen indirimlerde de o an ihtiyacınız yoksa bir anlamı kalmıyor. haliyle çokta şikayetini duyduğum bu firmadan uzak durmak en iyisi olacaktır.
ara ara özel günlerde ya da açılışlarda zararına satış yapıp insanları çeken teknolojik ürün mağazası. bu zamanlar dışında fiyatları ortalama seviyelerdedir, indirim yaptığı zamanları kaçırmayıp ucuza bir şeyler alınabilir. https://kullananvar.com ayrıca şu ana kadar bir sorun yaşamadım.
uzak durulması gereken mağaza zinciri. buradan aldığım her ürün hatalı çıktı ve müşteri hizmetleri ile her defasında tartışmak zorunda kaldım. indirimlerini falan kovalamaya da gerek yok indirimli aldığınız ürün çok kısa bir sürede o fiyat farkını ikiye üçe katlıyor bozularak.
kendisinden everest sgm-x7 game mouse'umu çok ucuz fiyata aldığım teknoloji ürünleri satan firma.
media markt'ın her zaman en ucuz fiyat iddaası var ve bu iddaanın arkasında duruyorlar yalnız diğer firmalarla yani birbirleri ile fiyat üzerinden kızışan rekabetleri çoğu firmayı zarara götürüyor. buna en büyük sebepte media markt gösteriliyor.
hadi hayırlısı.
halk kazansın da gerisi teferruat.
1979 yılında kurulan almanya - ıngolstadt merkezli çok mağazalı perakende teknoloji devidir. avupaya özellikle doğu avrupaya ciddi bir şekilde yayılmış, kaliteli ve nispeten iyi müşteri hizmetlerine sahip ürünler satmaktadır. kampanyaları yakından takip edildiğinde ciddi indirim fırsatları ve ucuz fiyatlı ürün yakalamak mümkündür. bugüne kadar hiç satış sonrası destek alma ihtiyacım olmasa da bizzat duyduğum herhangi bir kötü tecrübe yaşanmamıştır.
  • /
  • 3

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler