maximum

işbankası'nın mobil uygulamasıdır. kredi kartını internete, yurtdışına, nakit çekimlerine açıp kapatmak için son derece kullanışlıdır. ayrıca maximum kampanyaları ile birçok alışverişinizde avantaj sağlayabilirsiniz. kesinlikle kullanıcı dostudur.
işcep uygulaması varken ve o uygulamanın içinden maximum kredi kartının özellikleriyle ilgili işlem de yapabiliyorken son derece gereksizdir. ekstra özellik ekliyorsan onları da işcep'e eklesen de kullanıcıyı ekstra bir uygulama kullanmaya zorlamasan olmaz mı? aynı facebook ve onun mesajlaşma uygulaması messenger gibi. saçma, çok saçma.
içinde birçok kampanya vardır,benim içlerinden en sevdiğim ise;
7 tl'ye sinema biletidir.her günün ilk seansında (12:30 öncesi)uygulamadan bu biletleri satın alabilirsiniz.ayrıca sadece normalbilet değil,3d,imex de dahil.
bu uygulama bana zubizu'yu anımsatıyor. aslında iş bankası'nın maximum kredi kartı işlemlerini yürütebileceğiniz bir uygulama olsa da, bu kart sahipleri için düzenlenen tüm kampanyalara da katılım işlemleri bu uygulama aracılığıyla yapılır. kullanışlı ve pozitif bir arayüzü vardır. ayrıca maximum kart sahibiyseniz sık sık uygulamaya girerek kampanyaları takip etmenizi öneririm, küçük ama sevindirici kampanyalarla karşılaşabiliyorsunuz. misal bugün havadan bir cinemaximum bileti kazandım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler