mana

decentraland token'ın diğer adı. mana, muhtemelen isim olarak kudret helvasına bir öykünme içermekte. terraform açık arttırmasının başında 600-700 satoshi olan bu erc20 token an itibariyle pump yiyerek 1500 satoshi civarında geziniyor. terraform açık arttırmasında mana ile sanal arsalar satıldı. bunun için kullanılan mana'lar yakılmış oldu. böylelikle piyasadaki mana sayısı gün geçtikçe azalmış oluyor. mana uzun vadeli mantıklı bir yatırım gibi duruyor.
manayıda diğer ucuz alt coinler gibi 5 aralık tarihinde 0.00000176 btc iken aldığım ve an itibariyle 0.00001446 btc olan coindir. ya bu adamlar acaba tam olarak ne yapıyor kısaca anlatsana bize dersen https://www.youtube.com/watch?v=-HmXrOTEmxg&feature=youtu.be videoyu da izleyince size de mi öyle gelir bilmiyorum ama bana nedense çocukken oynadığım simcity oyununun coin versiyonuymuş gibi geldi. gerçekte yapamadım sanalda olsa iki karış toprağım olsun diyorsanız pamuk eller manaya:)
1900 satoshi duvarından dönüp halen 1300 satoshi seviyelerinde dolanan token. 1200-1300 seviyelerinden alınıp kenara atılabilir. decentraland, demir çağı ve silikon çağına girdiğinde ve üç boyutlu sanal dünya canlandığında bu token'ı tutabilene aşkolsun. tabii ki hepsi dev team'in projelerini gerçekleştirme başarılarına bağlı.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler