malwarebytes

benim nezdimde şu ana kadarki en iyi antispy yazılımdır.birçok antivirüsün ilgilenmediği bu tip spy virüslerinden korunmanın en iyi yoludur.az önce kaspersky`ın bile bulamadığı bir spy yazılımı bulup kaldırmıştır.normal antivirüsünüz varsa dahi sitesinden ücretsiz versiyonunu indirip,kullanıp
silebilirsiniz.en azından bir defa taratmakta fayda var.
en iyi antimalware'lardan biridir. hem android hem windows uygulaması mevcuttur. bir antivirüs yazılımının yakalayamayacağı birçok zararlı yazılımı tespit edebilir. yıllardır kullanırım ve tavsiye ederim.
su ana kadar kullandığım en iyi antivirüs programı.işlemciyi yormamakla birlikte basit bi arayüzü var.bilgisayarıma format atmaktan kurtarmıştı bir kere.birçok programı kullanmama rağmen bir tek malwarebytes işi kurtarabilmişti.
ubuntu'ya geçmeden önce windows'tayken kullandığım en iyi spyware programı. ücretsiz versiyonunu elle çalıştırmanız gerekiyor. haftada bir çalıştırırsanız tüm musibetlerden kurtulursunuz.
alanının en iyi programı. kendisinden önce avira kullanıyordum ama bilgisayarıma bulaşan bir malware canımı çok fazla sıkıp avira da bunu çözemeyince yaptığım araştırmalar sonucu en çok önerilen program olduğunu görüp edinmiştim. şu an paralı sürümüne sahibim ve canlı destekleri bne zaman isterseniz yardımınıza koşuyor. ayrıca mobil için olanı da hediye ettiler şu an hem bilgisayarım(windows) hem telefonum(android) kendilerine emanet.

bu programın bence en güzel yanlarından biri arkada çalıştığını anlamıyor oluşunuz. başka hangi programı kullandıysam anlık korumaları hep kapattim kasma yaptığı için ama kendisi varlığını tehdit karşısındaki duruşuyla hatırlatıyor. tavsiyem paralı ürününü kullanın.
cok fazla adini duydugum fakat simdiye kadar kullandigim virus programlarindan memnun oldugumdan dolayi hic kullanmaya yeltenmedigim bir antivirus programidir. birazdan telefonuma indirip deneme yapacam. umarim guvendigum daglara kar yagmamistir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler