logitech

isviçre merkezli olan amerikan bilgisayar parçaları üreten bir firmadır. bu işe mouse üretmekle başlamışlardır. şu anda ise bilgisayar çevresel ekipmanı olarak üretmedikleri şey yok sanırım. her kullanıcıya hitap eden ürünleri mevcuttur. ben daha çok oyuncu klavye, kulaklık ve mouse'larını deneme fırsatı buldum ki kişisel fikrim mouse ve klavyede razer, kulaklıkta logitech'dir.
wireless mouse çeşitlerini beğendiğim ve kullandığım yan ekipman markasıdır. 1 yıl pil ömrü iddiasında bulundukları modelleri mevcuttur. ultrathin touch mouse t630 modeli beni benden almaktadır. diğer ürünlerini kullanma fırsatım olmadı.
her ekonomik sınıf için ayrı ürünler üreten başarılı firma. yani 30 liraya da mouse'u var 300 liraya da var ve siz ne kadar bir bütçe ayırmış olursanız olun mutlaka karşınıza çıkıyor ürünleri. dolayısıyla her zaman bir ürün fazladan satma fırsatı oluyor. bu şekilde daha çok insanın ihtiyacını karşılıyorlar ve en ucuz ürünleri bile bir standardın üzerinde. kesinlikle tercih edilebilir bir marka.
birçok insan g serisi oyuncu ekipmanlarıyla tanır. bense uzun süredir orta seviye fare ve klavyelerini severek kullanırım. şu ana kadar bana hiçbir sorun çıkarmayan bir firmadır. malzeme kalitesi, fiyatına göre çok iyidir.

kendileriyle ilgili tek şikayetim eski nesil insanları hiçe sayıp kablolu klavye ve fare seçeneklerini iyice daraltmaları. fare olarak m500 hala duruyor sağolsunlar da, kablolu klavye isteyeni çöp bir ürün almayacaksa illa oyuncu klavyesi almak zorunda bırakıyorlar. böyle yapmasınlar.
logitech isviçre merkezli amerikan bir bilgisayar ve parçaları üreticisidir. aynı zamanda hoparlör,kulaklık,kablosuz ses cihazları üretimi yapmaktadır. 1981 de kurulan şirket ilk olarak bilgisayar faresi üretmiştir. 1990 da yakaladığı çıkışla dünyanın en önemli ve sayılı bilgisayar parçası üreticilerinden biri olmuştur. halka açık bir şirket olan logitech başkan ve ceosu guerrino de luca dur. çalışan sayısı ise 11000 in üzerindedir. dünya çapında hizmet veren logitech in hisseleri sıx:logn ve nasdaq:logı borsalarında işlem görmektedir.
www.logitech.com
logitech marka kablosuz mouse kullanıyorum daha önceki kullandığım mouse markası da yine logitech di ikisinde de bir problem yaşamadım

elinize hitap edecek birçok boyutta üretim yaptıkları için herkes tarafından tercih gördüğünü düşünüyorum.

fakat ikili hoparlörü için aynı şeyleri söyleyemiyeceğim çabuk bozuldu sesler çok tiz geliyor

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler