logitech momo direksiyon seti

270 derece döndürülebilen direksiyona sahip settir. bir gaz bir fren için olmak üzere iki pedalı vardır. direksiyonun hemen yaninda sadece ileri-geri yaparak arttırıp eksiltebileceginiz bir vitesi vardir.

pedallar ve vites hariç 8 ayarlanabilir butonu var.

vites için 2 konum bulunmakta. ister sağ ister sol tarafa takabiliyorsunuz.

debriyaj istiyorum derseniz freni bir butona atayıp fren pedalını debriyaj olarak ayarlayabilirsiniz.

ayrıca force feedback vardır ve çok güçlüdür.
kullandığım ve memnun olduğum cihaz. şimdi direksiyon arıyorsanız ve bu yazıyı okuyorsanız size önerilerim olacak. bu direksiyonun bir üstü logitech dfgt dir. ancak daha çok ets2 vs. oyunlarda kullanılıyor. ets hariç dönüş açıları yarış oyunlarında çok yüksek değil. direksiyon 2004 yılında çıkmasına rağmen logitech kalitesini sunuyor. 240 derece dönüş açısı bulunmaktadır. direksiyonun yanında üst model araçlarda bulunan hızlı vites değiştirme tuşları yanında triptonik vites kolu ve üstünde 6 düğmesi vardır. çok pahalı olmayan ve zevk veren bir ürün. tam bir f/p diyebiliriz. tabi param çok ve daha iyisi diyorsanız sizi buraya alalım (bkz:)logitech driving force gt
çok kaliteli üründür. bir kere dünyanın en büyük spor direksiyon markası diyebileceğimiz momo, bir ürünün üstüne ismini yazıyorsa zaten kalitesini beğenmiş demektir.

ona güvenmeseniz de bir kez kullansanız direksiyonun kalitesini beğeneceğiniz kesin. özellikle yanlardaki deri kaplaması gayet konforlu. bunun dışında kullanılan plastikte de ucuza kaçılmamış ve malzeme kalitesi yeterli. vites kulakçıkları muadili ürünlere nazaran direksiyondan daha ayrık ve gerçek otomobillerinkine daha yakın, bir düğme değil gerçekten farklı bir mekanizmaymış gibi hissettiriyor. manuel vitesi tabii ki bir g serisiyle kıyaslanmaz, son derece basit kalıyor onun yanında ama gayet yeterli. 240 derece dönüş açısı aslında kabul edilebilir bir direksiyon deneyimi için olması gereken minimum olsa bile şu aralar piyasayı 180 derecelik direksiyonlar doldurmuş maalesef. o yüzden bulabileceğinizin en iyilerinden biri. direksiyon üstünde 6 buton gayet yeterli, fazlası kafa karıştırıyor. konumlandırmaları güzel.

cidden sınıfı için mükemmele yakın direksiyon. sorun şu ki bu alet nuh nebiden kalma. sıfır veya az kullanılmış bulursanız, fiyatı da insani bir seviyeyse uçarak alın. zaten sadece sabit tutsanız antika değeri kazanır yakında.
12 yıl önce aldığım ve çok memnun olduğum bir direksiyon simülatörüdür. hatta çok uç modeller hariç hala zirve modellerden birisi olduğu söylenebilir. direksiyonun tutuşu bir harika, malzemesi gerçekten de bahsedildiği gibi çok kaliteli. pedallar da kolay kolay eskiyecek gibi değil. vitesi biraz basit ve debriyajı yok, dezavantaj olarak sadece bunları gösterebilirim. efsane üründür, kesinlikle tavsiye edilir. parasına her türlü değer.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler