logitech m185 wireless mouse

kablosuz mouse olarak ilk aklıma gelen ürün. sıradan bir pil ile 1 yıl gibi oldukça uzun süre sıkıntı yaşamayacağınızı söyleseler de bu süre kendi deneyimimden söylüyorum ki daha fazla. en son pilimi alalı 1.5 seneyi geçti ve günlük olarak mouse okul dışında sürekli kullandığım bir üründür. buna rağmen kaliteli yapısı ve genellikle araçlarda tabir edildiği üzere pili koklaması bu tarz ürün üreten firmalarla arasındaki kalite farkını ortaya koyuyor. benzer ürünlerden defalarca almak yerine ömürlük bir tercihtir kendisi
kablosuz mouse almak isteyenlere şiddetle tavsiye ettiğim üst segment ürün. dandik market pilleriyle bile aylarca kullanabiliyorsunuz. herhangi bir mouse pad olmadan da kullanabilirsiniz. neredeyse tüm zeminlerde sorunsuz çalışıyor diyebilirim. birkaç yıl oldu tekerleğinde hala sorun yok.

sadece mouse3 olarak bildiğimiz tekerlek click'i bazen tıklamayabiliyor. çok kullandığım için olabilir. yine de çalışıyor sadece nadiren sert tıklamamı gerektiriyor. her ay 10-15 liralık giriş seviyesindeki markaları almak yerine bir kere logitech alırsanız pişman olmazsınız.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler