logitech g300s

tam bir f/p ürünü. zaten çok tercih edilen bir ürün. aldıktan sonra internet sitesinden programını da indirerek kurulumunu yapmanız gerekiyor kullanımı rahat, konforlu ve keyifli. orta bütçeli oyuncular için fazlasıyla yeterli. ben memnun kaldım.
2013 yılında satın aldığım logitech g300s 3 sene sonra lazeri bozuldu bu şekilde gitti dedim ve tekrardan satın aldığım mouse hala sorunsuz çalışmakta f/p ürünü puanım 100
artan her teknolojik ürün gibi bununda fiyatı artmıştır. ancak şuan logitech gamer mouse olarak alabileceğiniz en iyi f/p mousedir. diğer markalardan daha ucuza var mı var ancak onları tavsiye etmiyorum hemen bozulanlar falan oluyor. dpı ayarları ve kısayol tuşlarıyla rahat kullanımlı bir mouse yanında mousepad hediyesiyle beraber uygun fiyatları gamer mouseudur.
programını sitesinden indirip ayarlarını yapabileceğiniz , makro tuşlar kullanabileceğiniz güzel bir sistemi var.
kalitesi yanında indirilen programıyla da fark yaratan kablolu gamer mouse.

malzeme kaliteli, tepkiler iyi, ürün dayanıklı. uzun süredir kullanıyorum. fiyatı hala çok uygun.
indirilen programın windows ve osx desteği de var. program sayesinde 3 farklı modda tüm tuşlara istediğiniz gibi tuş veya fonksiyon atayabiliyorsunuz. kendinden hazır oyun modları var. 250 - 2500 arası ciddi bir dpi ayar yelpazesi var. diğer yandan 3 moduna istediğiniz 3 led rengini de ayarlayabiliyorsunuz ve mouse üzerindeki ışıklar renk değiştiriyor. her biri ayrı şıklık veriyor. her açıdan tavsiye edilir.
f/p oranı yüksek olmasından başka üzerinde yeterli sayıda tuş bulundurup ayrıca hem sağ hem sol için uygun olmasıyla da gönülleri fetheden fare.

içinde dahili bir hafıza bulunur. fareyi başka pc ye taksanız da kaydettiğiniz ptofiller aynen kullanılmaya devam eder. ayrınlatması yeşil , kırmızı ve mavi renk yanar.

kablosu zamanla sertleşir tahta gibi olur.
gerçekten de kaliteli bir f/p ürünü. gaming kit ismiyle logitech mouse pad ile birlikte satılıyor. yani bir bundle şeklinde mouse kutusu ve mouse pad kutusu aynı kutuda tek ürün olarak satılıyor. bu şekilde mouse pad daha ucuza alınabilir.

her mouse gibi kesinlikle mouse pad ile kullanılması gerekir. kendi mouse pad'i son derece kaliteli ve yeterlidir. mouse pad normal boyutlarda ancak fps ve benzeri oyunlar için gayet yeterli. yine de bana yetmez diyorsanız ayrıca büyük boy bir mouse pad alabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler