logitech g27

logitech in g25 in yerine çıkardığı direksiyon seti.

g25 den farkı direksiyon üzerinde daha fazla buton olması. ve vitesin sadece h shifter olması.

pedal kısmı g25 ile birebir aynıdır. her türlü modlama imkanları birebir aynı. butonboxlar loadceller ve hızlandırıcılar kullanılıp çeşitli modlamalar yapılabilir.

g25 gibi bunun da shifterin de kablo kesme sorunu vardır.
bunun üstüne direksiyon yapılmadı daha. zaten direksiyon piyasası, anlamlandıramadığım şekilde öldü biliyorsunuz. snopy gibi her devrin markalarını saymazsak bir dönem saitek'lerin, microsoft'ların kafa kafaya çarpıştığı piyasada sadece logitech'le thrustmaster kaldı. thrustmaster da türkiye piyasasında yok. logitech'in güncel ürünü neyse tek seçeneğiniz o resmen. şu andaki seçenek de bir g27 değil.

g27, bir önceki versiyon olan g25'in hemen hemen tamamen aynısı olsa da 2005'te çıkan g25'in genel olarak elden geçmiş hali olarak daha tercih edilesiydi. bunun dışında direksiyon üstünde ekstra butonlara sahip olmasıyla formula 1 oyunlarına daha uyumlu hale gelmişti. zaten 2015 yılına kadar devam eden üretimi sayesinde sıfır bulma ihtimaliniz de g25'in aksine, mevcut. gerçek bir otomobil direksiyonu gibi 900 derece açıyla dönme imkanına sahip olan ürün, ağırlığı ve kaliteli deri kaplaması itibarıyla gerçek bir direksiyon hissini tam anlamıyla verebilmekteydi.

hayatımda sahip olamayacağıma en çok üzüldüğüm oyun aksesuarıdır belki de. gerçekten bundan iyisi yapılmadı hala.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler