logitech g230

yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. kulağa oturması ve rahatlığı iyi ayrıca ses kaliteside gayet yeterli bir düzeyde. almayı düşünenlere tavsiye edebileceğim bir ürün şuana kadar bir sorun yaşamadım. mic olarak hd ses kalitesi sunuyor ve skype vb programlarda cızırtı olmadan hd kalitede ses zevki yaşatıyor. sadece uzun süreli kullanımlarda saatlerce kafada kaldığı için saç kısmına biraz baskı yapıyor yani saç şekli ezilmiş çimen gibi oluyor ve biraz ağırlık hissi veriyor ama bu sorun pek önemli değil o kadar uzun süre takınca herhangi bir kulaklıkda aynı sorunları yaşatıyor . yani diyebileceğim gözül rahatlığı ile alabilirsiniz. tasarımı hoş ve temizlenebilir bir ürün kablo uzunluğu gayet fazla her türlü işinizi görür.
oyun oynarken gerçekten çok kaliteli ve gerçek bir oyuncu kulaklığı olduğunu belli eden kulaklık. basları çok güçlü. gayet tatmin ediyor. sesi de çok kaliteli ve net. her detayı ayırt edebiliyosunuz. ama kulak kısmında süngerleri biraz sert gibi geldi bana. keşke daha yumuşak olsaymış.
iki yıldır kullanıyorum bu ürünü. ses kalitesi olarak oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. oyun içi iletişimde aldığım tepkiler mikrofonun da oldukça kaliteli olduğunu gösteriyor. kablo uzunluğunun olması gerekenden fazla olduğunu düşünüyorum. kasanız yan odadaysa diğer odadan kulaklığı kullanabilirsiniz, o derece. kafa kısmındaki sünger biraz sert, uzun süreli kullanımda tam süngerin denk geldiği kısımda ağrı olabiliyor. kulak kısmına gelen süngerler çok iyi, kulaklarım büyük olmasına rağmen tamamen kapatabiliyor böylece yalıtım sağlanıyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler