logitech f710

gamepad piyasasında bulunabilecek en kaliteli gamepad olabilir. kablosuz olması kullanım açısından çok büyük bir avantaj. ağırlığı biraz fazla da olsa ele çok güzel oturuyor ve kullanımı çok rahat hiç yormadan oyun oynayabiliyorsunuz.

genelde gamepadlerde analog tuşlar çabuk bozulur ama bu üründe gayet sağlam yapmışlar hiç bozulma emaresi göstermedi bile.
yaklaşık 5 yıldır sorunsuz kullandığım oyun kolu. bildiğim kadarıyla titreşimini sağlayan iki motor var ve yeterince güçlü. kapsama alanı ile ilgili hiçbir problem yaşamadım. e tabi durum böyle olunca iki adet aa pil ile çalışıyor ve ağırlığı birazcık fazla, ama tutuşu rahat ve eli anlamsızca yormuyor. ağırlığını hissetmeden saatlerce oynayabilirsiniz.

pilli olması bir eksi olarak görünse de pil canavarı değil. kaliteli piller kullanırsanız uzunca süreler götürüyor. eğer oynanacaksa paraya kıyıp almakta fayda var.

logitech unifier desteklemiyor, önemli eksilerinden birisi bu olabilir.
 resim


uzun zamandır kullandığım kablosuz oyun kolu. ağırlık olarak ps kollarından daha ağır, bu özelliğin hem artı hem de eksi yönleri mevcut. artı olarak ele iyi oturmasını sağlıyor, eksi olarak ise belli bir kullanım süresinden sonra elinizin artık yorulduğunu ve aletin şeklini aldığını hissediyorsunuz. tuşları oldukça kalitesi ve dayanıklı. yüzlerce saat kullanmışlığım vardır şu ana kadar ne bir soyuldular ne de başka bir sorun yaratmadılar. yalnız windows 10'a geçtikten sonra direk usb'ye takıp kullanamadım ürünü. manuel olarak, elle driver ayarlarına girip aleti sanki xbox kontrolcüsüymüş gibi göstermem gerekti. ancak ondan sonra tüm tuşları fonksiyonel olarak çalışmaya başladı.
3 yıl önce ikinci el aldığım ve o günden bu güne sorunsuz kullandığım, pilleri azalınca rt tuşu çalışmayan ve alıcı verici ilişkisi sorunlu olan ama pilleri yeni olduğunda yaklaşık 10 metre mesafede sorunsuz çalışan uzaktan kumandalı oyun kumandası.
logitech kuşkusuz gamepad dünyasının kralıdır. yıllardır kullandığım 2 gamepad var 2 side logitech . analog tuşları öyle güzeldir ki destanlar yazılır. kesinlikle alınırken düşünülmemesi gereken iddalı joystick modeli

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler