localbitcoins.com

bir çeşit bitcoin al sat mantığı ile kurulmuş site. bitcoin alıcıları ile satıcılarını bir araya getirmeyi amaç edinmiş bu sayede en yakınında bulunan bitcoin satıcısı veya alıcısına ulaşabiliyorsun. kendine has bir kimlik doğrulama sistemi var ama yine de temkinli olmakta fayda var. sahibinden ölücüleri burada da olabilirler.

https://localbitcoins.com/
sistem güzel ancak bu sistem ile ilgili bir yorumda bulunmak isterim. sakın ama sakın "elimde bitcoin var" deyip sağa sola duyurmayın. elden bitcoin değişimi yapacaksanız avm gibi kalabalık yerlerde değişim yapın. ülkemizde bir iş adamı bu yüzden kaçırıldı ve ne yazıkki serik'de bir gencimiz öldürüldü.
eft havale gibi yöntemlerle coin alabileceginiz bir site. çalışma mantığı biraz karaborsa gibi coin satıcıları dünyada sadece kendilerinde coin var gibi açıklamalar yazmış. arkadaş altı üstü alış veriş yapıyorsunuz kimse hayrına btc dagitmiyo karşılığında parasını veriyor, yok kimlikle foto çekim watsuptan yollayın, yok kibar konusulursa satarim sanki her coin alan karapara aklayip karanlık işler yapıyor gibi muamele yapmak nedir ya, kaldı ki zaten öyle birisi sizin hesabınıza kuruş yollasa sizi bulur yedi sulalenizi sorgulamadan geçirirler.ne diyecek ben btc mi sattım diyecek karşıdaki de almadım derse hangi kurum o btc adresinin kime ait olduğunu onaylayacak bddk mi :)
alış veriş guven ister güvenmeyen orda satışa çıkmasın
ışin komik ve çelişkili tarafida satan abidik gubudik nickle satabilir alan yedi göbek bilgisini verecek

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler