litecoin

bitcoin'in gümüş versiyonu olarak değerlendiriyorum ve bir miktar yatırım yaptığımı da söyleyerek yazıma başlıyım bence ilerde çok değerlenecek olan bir altcoin gibi geliyor çünkü isim benzerliği ve tanınırlık kripto para borsasında gerçekten muazzam derecede önemli bitcoin kadar neden değerlenecek peki? minerlar, cloud mining şirketleri kazımı her geçen gün zorlaşan bitcoin'i günde 0.000001 satoshi üretmeye başladıkları zaman mk böyle işin deyip komple ethereum yada litecoin gibi alternatiflere yönelecekler ve buböyle devam edecek gibi geliyor bana
şu sıralar populer olan ve çok iyi bir yükseliş yakalayan dijital para birimi

geçtiğimiz nisan ayında 10 dolar seviyesinde seyreden litecoin 8 aylık bir süre zarfında değerini 100 dolara kadar çıkarttı tabi bu arz talep meselesi. alt coinlere yatırım yapmak isteyenler için bence ilk sırada geliyor. yine bir istatistiki bilgi olacak ama tam bir ay önce değeri 50 dolardı bu kadar kısa süre zarfında bu kadar büyümesi benide yatırım yapmaya ikna ediyor.

internetteki faucet sitelerinden de ücretsiz olarak litecoin kazanabilirsiniz.
kayınbiraderimin verdiği uyarıyı dinlemeyip yükselişini aa aa ve yine aaa diyerek izlediğim coin.
coin piyasasının gümüşü iyi bir teknolojisi var ve gelecek vaadediyor.belli bir özerkliği de var diyebiliriz çünkü bazen bitcoinden çok bağımsız olarak yükselebiliyor ve bazı altcoinleri de peşinden sürükleyebiliyor
coin piyasasının gümüşü düşüncesine katılmıyorum ancak piyasada önemli bir yeri ve bilinirliği olduğu gerçek. bence coin piyasasının altını bitcoin ise gümüşü ethereum veya dash olacaktır ancak bu litecoini değersiz yapmaz. belli bir miktar yatırımım var ve arttırmayı düşünüyorum, ytd.
bitcoin üst limit 21mio olarak piyasaya çıkmıştır. litecoin ise 84mio adettir. bu yüzden değerlenmesi için vakit gereklidir. arz talep meselesi. talep olsa dahi arzı hala yüksektir. şu ana kadarki coin piyasası içindeki payı %3-4 civarında yer almaktadır.
her ne kadar fiyatının artacağı ön görülsede şahsi düşüncem asla bir bitcoin olamayacağı yönündedir. tabi yatırımcı kişi istediği şekilde değerlendirebilir. ne olacağı belli olmaz.
ben litecoin'i altın olarak nitelendirmek istiyorum gerçekten. çok çok yavaş yükseliyor bu coin. sabırlıyım diyorsanız alın ama gerçekten sinirlenebilirsiniz. gözünüzün önünde coinler %100-200 fırlarken litecoin'de %5 görebilirsiniz. dediğim gibi alıcısını zarar ettirmez. yavaş yavaş stressiz paranız artar bu şekilde.
ilk gündeme geldiği 2013 yılında bitcoin kazımının zorlaşması sonucu ortaya atılmış alternatif bir kripto paradır herhangi bir teknolojik artısı olmamasından ötürü ilk çıktığı dönemlerde özellikle küçük çaplı minerlar https://kullananvar.com tarafından çıkartılarak değerlendirilmiştir. fakat zamanla bitcoin kazma işlemi daha da zorlaştığı noktada donanımını yenilemek istemeyen orta büyüklükteki minerlarda bu coine dönmüş ve coin patlama yapmıştır.
gün itibarı ile tarihi yükselişlerinden birini göstermiş olan altcoin. ben nedense ethereum litecoin geleceğin coin'i gözüyle bakmıyor daha çok bitcoin cash ve dash yatırımı öneriyordum ama aniden yükselmesini de insanların bitcoin treninden sonra bir alt coin belirlemesine dayatıyorum ve bence bu en basiti olacak sanırım o da litecoin. şimdi bitcoin cash ve dash ile beraber seçeneklere litecoin de ekledim. yine de ilk sözüm hala geçerli olsa da şu anda görünen o ki tanrılar litecoin diyorlar. zcash ethereum iota yalan olacak gibi bekleyip göreceğiz.

bu arada yanlış olmasın litecoin %34 artarken dash %29 bitcoin cash ise %25 artmıştır.
  • /
  • 3

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler