lg q6

ekran çerçevesi çok ince, nerdeyse tüm yüzey ekran gibi.

telefonun donanım özellikleriyle 1250 tl civarı bir fiyattan satıldığı düşünülürse gerçekten başarılı iş çıkarmışlar. bu seviyelerde fiyata daha iyi bir telefon alınması oldukça zor. lg güze iş çıkarmış.
lg denilince aklıma ithalatçı firma garantili sürekli bozulan g3 ve g4'ler geliyor nedense. lg yıllardır fiyat - performans telefonları üretmekte çok iyi lakin bu telefonlar zamanla çok çabuk sistemsel arızalar çıkarabiliyor.

fiyatı her ne kadar göz alıcı olsada:
lg saatli bombadır ama saati kaça kurulu kimse bilmiyor.
1200-1300 tl arasında ki telefonlar çıkartan markalar ortalama özelliklerinin yanın da genellikle telefonun bir özelliğini ön plana çıkartırlar bu telefonun da en önemli özelliği metal çerçeveli şık görüntüsü. mavimsi bir ekranı var gece rahat bir görüntü verir karanlıkta ama güneş ışığı altında görmek biraz zor olabilir.

ayrıca dikkat edin arka kısmı çok kolay çizilebiliyor. birde hoparlörü arka tarafta masaya koyduğunuz da ses seviyesi azalabiliyor. oyun performansı da biraz zayıf. fotoğraf noktasında orta seviye ve gündüz çekimleri rakiplerinden belki bir tık daha iyi ama gece pek bir şey beklemeyin.
tam bir fiyat performans telefonudur.ekran gövde oranı çok iyi olmasa da (%79) tasarımı oldukça güzeldir.3000 mah pili az gibi gözükebilir ancak işlemcisi (snapdragon 435) çok güçlü olmadığı için telefonu çok yormaz, bu da bataryayı olumlu etkiler.5.5" full hd ekranı fiyatına göre gayet iyi.bu fiyata 3 gb ram e sahip telefon almakta diğer bir güzel durum.eğer kronik sorunu yoksa gayet alınabilir bir cihaz.(öğrenmek için bir süre beklemek lazım.)
tasarım olarak baktığımızda önden g6 yı andırıyor.13 mp lik arka kamerası oldukça başarılı fakat 5 mp lik ön kamerası pek iyi sayılmaz.
parmak izi sensörünün olmaması da eksi yönlerinden biri.
1200 tl lik fiyatıyla orta düzey bit telefon arayanların bir göz atması tavsiye edilir.
tasarımını beğendiğim telefon modelidir kendisi. lg artık güvenilirliğini yitirdiği için bu telefonda insanda korku yaratıyor. tam bi fiyat performans ürünü gibi dursada biraz kullanıltıktan sonra insanın başına neler gelebilir bilemeyiz.
tavsiye etmem lg gibi bi markanın telefonlarını.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler