lg 60uh605v 60 led tv

4000 tl fiyat ile konuya girmek gerek fakat özellikler açısından efsanedir.çözünürlük 3840x2160p ekran
enerji tüketim sınıfı a+ (tüplü tvler şimdikilerin beşte biri oranında elektrik harcarladı) full hd desteği var güç tüketimi özellikliği akıllı enerji tasarrufu sistemi-otomatik kapanma (tv karşısınsa uyuyakalanlar için kesinlikle çok işe yarar bir özelliktir)
hdmı hdr var ses çıkış gücü 20 w.
çok muazzam yada bu televizyonu farklı kılan bir özelliği yok fakat lg kalitesi var ki uzun ömürlü bir televizyon istiyorsanız, televizyon çok sorun çıkartmasın, kanal geçişleride belirgin rahatsızlık yaratacak kadar yavaş olmasın istiyorsanız çözünürlüğü gayet iyi olan bu televizyonu alabilirsiniz. fiyatı muadillerine göre biraz daha pahalı fakat kağıt üzerinde yazılanlarla gerçekler bazen farklı olabilir işte lg'de pek sürpriz olmaması bu televizyonun en önemli artısı ki cihaz standart bir televizyon isteyenler için üretilmiş gibi geliyor.
fiyatı ortalama olarak 4500 lirada dolaşan televizyon modelinin en büyük özelliği lg kalitesidir. 60 inç ekran, 3840x2160 ekran çözünürlüğü, 50 yenileme hızı ve a+ enerji tüketimine sahiptir. bu marka televizyonlarda kendini aşmış durumdadır. görüntü kalitesiyle, hızıyla, internete bağlanmasıyla kullanım kolaylığa diğer televizyon modellerine büyük fark atar.

lg televizyonunun en güzel özelliği ise istediğiniz telefonla çok kolay bir şekilde televizyona bağlanabilirsiniz youtube üzerinden.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler