letgo

herhangi bir şey satmak istemiyorsanız buyurun size mükemmel bir uygulama. şimdiye kadar 5 farklı ürün koydun 5 inde de ne arayan var ne soran. gerçi bir kaç kişi sordu hakkını yemeyeyim. 150 liraya koyduğum sıfır bir diesel marka ayakkabı için fiyatın çok yüksek olduğunu indirim yapabilme ihtimalim olup olmadığını sordu bir alıcı sonrası kafandaki fiyat nedir ona göre indirim yapayım dedim, verdiği cevap 35tl. :) daha fazla bir şey yazamadım.
atsan atılmaz satsan satılır satılır mottolu reklamlarının zarar verdiğini düşündüğüm oluşum. öyle saçma ilanlar var ki -adam 2+1 ses sisteminin adaptörünü 50 liradan satışa koymuş- ve bu ilanlar o kadar fazla ki adam akıllı içeriğe ulaşmak mümkün olmuyor. ilanı öne çıkarmak için para istemek yerine ilan başına çok daha cüzi bir tutar isteseler, bu çop ilanların sayısı oldukça düşer diye düşünüyorum
çok güzel pr ve reklam çalışması sayesinde tanınırlığını ve bilinirliğini arttıran 2.el eşya alım satım uygulaması.reklam çalışması yapan şirketi kutluyorum son derece başarılı olduklarını düşünüyorum.teoride çok güzel görünen fakat açılan ilanların kalitesizliği gerçekten çok kötü bayanın biri ordan ilan açıyor ilan açan kızın bile üstüne abazalar laf atıyor.dengesiz ilanlar küfürler ölücüler ne varsa toplanmış kalite insan topluluğu bekliyoruz uygulamaya.
ikinci el eşyalarınızı alıp satabileceğiniz platform. konum ve fotoğraf desteğiyle yakın çevre ile hızlıca alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

kişisel tecrübem çok verimli olmadığı yönünde. ev eşyaları için bir çok mesaj aldım fakat sonuca giden olmadı. anladığım kadarıyla insanlar açıklamayı okumaktansa mesaj atarak soru sormayı daha kolay buluyorlar.
hiç memnun değilim kendisinden. şimdiye kadar onlarca ilan koydum. genelde sahibinden.coma da koyuyorum. paralel giriyorum yani ilanları. letgo’da şimdiye kadar bir tanesini satamadım. anca fava atıyorlar sinirim bozuluyor. eşyaları satmadım da değil. diğer siteden elimden çıkardım. çok eksiği var gerçekten.
gerçekten ürün satmayı başaramadığım uygulama.arayan soran var ama ya çok saçma fiyatlar teklif ediyorlar ya da anlaştığın halde alacağım deyip almıyorlar. sebebini anlamadığım şekilde saçma tipler var, birşeyler farklı olmalı sitede ama ne bilemiyorum

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler