letgo

  • /
  • 6
gerçekten ürün satmayı başaramadığım uygulama.arayan soran var ama ya çok saçma fiyatlar teklif ediyorlar ya da anlaştığın halde alacağım deyip almıyorlar. sebebini anlamadığım şekilde saçma tipler var, birşeyler farklı olmalı sitede ama ne bilemiyorum
letgo özellikle ikinci el eşyaların satılması için çok güzel bir uygulama. evde bulunan artık kullanmayacağınız eşyaları çöpe atmak yerine letgo ya koyarak satabilirsiniz. tabi ürün ve fiyat dengesini iyi ayarlamanız lazım. bazı kullanıcılar gibi ikinci el eşyaya sıfır eşya fiyatı isterseniz satılmaz.

ben evde bulunan oğlumun büyüdüğü için kullanmadığım çocuk arabası, salıncak gibi eşyalarını letgoda sattım. hatta artık kullanmadığım koşu bandını da sattım.

özellikle letgo nun arama yaparken bulunduğunuz noktadan belli bir km mesafeye kadar arama yapabilme özelliği çok yararlı olmaktadır. bu programın bir güzel tarafı da ikinci el eşyaların değerlendirilmesidir. alıcı için mağazaya dünya kadar para vermeden ihtiyacını temin etme şansı verdiği gibi, satıcıya ise çöpe atmaktansa az da olsa paraya çevirme imkanı vermektedir.
fiyatların çok şişik olduğu ve insanların al - sat ile para kazandığı mecra. sistem şöyle işliyor. emektar paraya ihtiyacı olan arkadaşımız siteye 4x fiyatından bir ürün koyuyor. kapitalist birey ürüne 2x teklif ediyor. emektar arkadaşın gerçekten paraya ihtiyacı varsa ve ürün gerçekten 4x değerindeyse ürünü inceleyenler benzer ürünlere de baktığından bir müşteri ile hemen anlaşma sağlanamıyor. paraya sıkışık olan bireyde pazarlık yaparak kapitalist arkadaşa 3x e malı satıyor. kapitalist arkadaş malı aldığı gibi fotoları bile değiştirmeden ürünü 4x den satışa sunuyor. parası olduğundan ve acelesi olmadığından bekliyor veee ürün eninde sonunda 4x e satılıyor. bizzat şahit olduğum olaydır
  • /
  • 6

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler