lenovo yoga 300

(bkz:hp x360 11-p100nt w6x07ea) ile benzer dezavantaj ve avantajlara sahip 2in1 notebook. ikisine de sahibim. yoga 300'ün wifi sorunu olmadı şimdiye kadar.

markalar bu taşınabilir, ucuz, şarjı uzun aletleri yapıyorlar da niye çok kötü işlemciler, kötü menteşeler ve düşük hafıza koyuyorlar anlamış değilim.
14inç düzgün malzemeli güzel bir laptopa bunun 300-500 fazlasını verir insanlar halbuki ve ne markayla ne genel olarak laptoplarla ilgili bir kötü tad kalır ağzında.
iki güzel özelliği olan katklanabilir notebookdur.

shareit ile wifi olmadan dosya paylaşımını hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

syncit ile smsleri yedekler. bu iki özellik de ev kullanıcıları için saçma yada gereksiz gelebilir ama ofiste hayat kurtaran özelliklerdir.
giriş segmentinde bir cihaz olarak nitelendirebileceğimiz bir ürün. fiyat / malzeme kalitesi açısından değerlendireceksek ürün gayet tatmin edici. düşük seviye donanım,ufak ve hafif olması teknik işlerden çok bilgisayarı günlük işlerinde kullanacak, yanında sürekli taşımak isteyen ve her ortamda yer kaplamadan kullanma konforu isteyenler için ideal.
işlemcisi oldukça düşük seviyedeki taşınabilir bilgisayardır.(hatırladığım kadarıyla intel celeron işlemciye sahipti.) aynı zamanda 768p ekran çözünürlüğüne sahiptir.ki bu değer günümüz için oldukça yetersiz, filmlerde v.b. oldukça kötü görüntülerle karşılaşabilirsiniz.4gb ram e sahip (bu özellikler için oldukça yeterli) olmasına rağmen hafızasının 64 gb olması oldukça kötüdür.

sadece basit işleri yapmak için tasarlanmıştır ancak basit işler bile zorlaşabilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler